Reklama

Reklama

Ona nie kokietuje!

Zalotna i temperamentna Halina Kozioł, którą gra w serialu "Ranczo", z sezonu na sezon lepiej się prezentuje... W czym tkwi sekret Violi Arlak? - Schudłam 20 kilo, a to zawsze wizualnie odejmuje lat! - podkreśla aktorka.

Pani bohaterka to ponętna kobieta, do której mężczyźni lgną jak muchy do miodu. A przy tym - to niezła kokietka...

Viola Arlak: - Przecież ona w ogóle nie kokietuje! Po prostu pragnie miłości, zrozumienia, jak każdy człowiek. Mąż (Cezary Żak) jej tego nie daje. Nic więc dziwnego, że szuka szczęścia gdzie indziej.

Najpierw w ramionach doktora (Wojciech Wysocki), teraz aptekarza (Leon Charewicz). Ciągnie ją chyba do... służby zdrowia.

- Myślę, że to przypadek. Pobiegła do apteki wzburzona, po kolejnej domowej awanturze, kupić coś na uspokojenie. Tymczasem właściciel zaopiekował się nią nie tylko fachowo, ale i serdecznie, a ona dostrzegła w nim miłego, troskliwego mężczyznę. I od czułości do czułości - tak jakoś poszło!

Reklama

Ich romans pozostaje tajemnicą, choć w Wilkowyjach wszyscy się znają. Sprytna ta Halina!

- To się okaże. Zdradzę już, że wkrótce kochankowie wyjdą z ukrycia, Halina zamieszka w domu farmaceuty, a walizki przyniesie jej sam mąż - wójt!

Obecnie senator.

- Oczywiście! Sama wszystkich poprawiam, że teraz jestem senatorową, już nie wójtową (śmiech)!Mimo małżeńskich zawirowań, wiele ich łączy. Oboje charakterni, temperamentni, z ambicjami politycznymi. Wkrótce jednak nad karierą zawodową Haliny zawisną czarne chmury...

- Sytuacja w gminie się skomplikuje, a panie 'na urzędzie', z burmistrz Lucy (Ilona Ostrowska) na czele, znajdą się w tarapatach. Ale Halina sobie poradzi. Zawsze potrafi się znaleźć.

I w pracy, i w domu - w roli żony, kochanki i matki. Bo trzeba przyznać, że ma wiele wyrozumiałości dla córki Klaudii (Marta Chodorowska) i jej amantów.

- Ależ Halina jest nimi wręcz zachwycona! I z wzajemnością. Ostatnio okazało się, że to matka stanowi natchnienie dla młodego reżysera, ściągniętego przez córkę, który popatruje i na młodszą, i na starszą. No cóż - można by rzec: jaka mać, taka nać...

Halina prezentuje się z serii na serię lepiej, zmieniła fryzurę...

- Na cześć reżysera (Wojciech Adamczyk - przyp. red.), który uwielbia te jej loczki! Poza tym schudłam 20 kilo, to zawsze wizualnie odejmuje lat.

Reżyser też zrzucił wagę. Na skutek tej samej diety cud?

- Nie wiem. Ja się odchudzam osobno.

Niebawem spotkacie się na planie ósmej już transzy serialu. Czym nas tym razem Halina zaskoczy?

- Pojęcia nie mam! Zwykle scenariusze dostajemy tuż przed rozpoczęciem zdjęć i to, co się w nich znajdzie, jest dla mnie niespodzianką. Wiem tylko, że ruszamy w maju i cieszę się z tego niezmiernie.

Nie znudziło się pani granie od lat w tym samym?

- W czasach, kiedy wiele seriali nie wytrzymuje konkurencji, wypada z rynku już po pierwszym sezonie, czujemy wielką radość i satysfakcję z faktu, że ludzie na 'Ranczo' niezmiennie czekają i chcą je oglądać. Oby tak dalej!

Rozmawiała Jolanta Majewska-Machaj.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL