Reklama

"On i Ona": Miłosne sekrety gwiazd

"On i Ona" to nowe show, które będzie można po raz pierwszy zobaczyć w niedzielę o godz. 16.45 w Polsacie. Gospodarzami programu są Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz.

W pierwszym odcinku zobaczymy: Piotra Kupichę z żoną Agatą, Piotra Skargę z Beatą Aponowicz oraz Grażynę Wolszczak z Cezarym Harasimowiczem.

Reklama

Pary będą musiały udowodnić, jak dobrze znają wzajemne gusty, przyzwyczajenia i słabości. Przy tej okazji zdradzą nam kilka swoich miłosnych tajemnic.

Nie zabraknie opowieści z życia, anegdot, zabawnych sytuacji, puent oraz nieoczekiwanych odpowiedzi na zaskakujące pytania.

Zobaczymy, czy partnerzy pamiętają na przykład, przy jakim przeboju tańczyli swój pierwszy taniec na przyjęciu weselnym lub czym obdarowali się na pierwszą wspólną Gwiazdkę.

"Jaki jest ulubiony aktor Twojej żony?" lub "Z którą aktorką poszedłbyś do łóżka, gdybyś nie miał żony?" - to również pytania, jakie mogą pojawić się w tym programie.

Czego dowiedział się o sobie podczas programu lider zespołu Feel, Piotr Kupicha? Zobacz:

Piotr Kupicha musiał np. zmierzyć się z pytaniem o datę urodzin swojej teściowej, a Cezary Harasimowicz poprawnie odpowiedzieć, w przypadku jakich zmian (otyłość, strata włosów, czy operacje plastyczne) nie potrafiłby zaakceptować swojej żony Grażyny Wolszczak.

Co zdradzili nam Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz? Zobacz:

Najważniejsza w każdym z odcinków jest zgodność odpowiedzi obu partnerów, która pozwala im wygrać pieniądze, które gwiazdy przekazują na cele charytatywne.

Program prowadzony jest przez Agatę Młynarską i Krzysztofa Ibisza.

"Ja i Krzysiek znamy się od lat i bardzo lubimy. Można powiedzieć, że jesteśmy przyjaciółmi. No i urodziliśmy się w tym samym roku!" - przyznaje Agata Młynarska, dowodząc tym samym, że prowadzący program są niezwykle zgranym duetem.

Krzysztof Ibisz podziela to przekonanie: "Zawsze marzyłem, żeby pracować z Agatą. Wspólny program to dla mnie wielka frajda".

"On i Ona" już w niedzielę, o godz. 16.45 w Polsacie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje