Reklama

Olszówka i Frycz w "Ciszy"

W czwartek, 28 października, telewizja TVN wyemituje film "Cisza", opowiadający o górskiej tragedii licealistów z Tychów. Jest to już drugi film z cyklu "Prawdziwe historie". W nowej produkcji widzowie zobaczą m.in. Edytę Olszówkę, Olgę Frycz i Przemysława Sadowskiego.

Pielęgnowanie pasji staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń. W przypadku licealistów z Tychów, którzy zginęli pod lawiną, zamiłowanie do górskich szczytów stało się jednak tragicznym końcem życiowej drogi... To o nich i dla nich powstała "Cisza".

Reklama

Alicja Domagała (Edyta Olszówka), nauczycielka w tyskim liceum, jest matką dwójki nastolatków Wojtka (Mateusz Banasiuk) i Ani (Olga Frycz). Ma bardzo bliski kontakt ze swoimi dziećmi. Gotowa jest zrobić wszystko, by chronić je przed niebezpieczeństwem. Jednak nie jest to łatwe.

Zarówno Wojtek jak i Ania pasjonują się wspinaczką górską. Wkrótce w głowie Wojtka zaczyna kiełkować pomysł - zimowa wyprawa na Rysy. Nauczyciel geografii (Przemysław Sadowski) stawia warunek - pisemna zgoda rodziców.

Chłopak wie, że najtrudniej będzie przekonać mamę. Prosi więc o pomoc ojca (Marcin Perchuć), który również ma swoją pasję i wie, jak ważne jest to w życiu. Alicja nie chce zgodzić się na wyprawę syna. Po trudnej rozmowie z mężem, po raz pierwszy w życiu, pokonuje swój lęk i zgadza się na wyjazd Wojtka.

Grupa licealistów pod opieką geografa wyjeżdża w Tatry. Część z nich już nigdy nie wróci...

Film "Cisza" na antenie TVN w czwartek, 28 października, o godzinie 21.30.

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Media2.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje