Reklama

Reklama

Olga Bołądź "skazana"

Olga Bołądź gra jedną z głównych ról w planowanym na jesień serialu Polsatu "Skazane". Gwiazda wcieli się w kobietę handlującą narkotykami.

Olga Bołądź nie narzeka na brak kolejnych aktorskich propozycji

Jej bohaterka to Ola - matka, partnerka i... dilerka niebezpiecznych używek. Tak naprawdę to właśnie ona powinna znaleźć się za kratkami, ale z uwagi na małego syna, odpowiedzialność za przestępstwo wziął na siebie jej ukochany - Arek (Ireneusz Czop).

Na planie gwieździe towarzyszyć będzie jeszcze jeden ciekawy partner. Rolę kryminalisty, który mocno skomplikuje życie Oli, wykreuje Piotr Rogucki - lider zespołu Coma i jednocześnie juror programu "Must Be the Music. Tylko muzyka". Wokalista ma wykształcenie aktorskie, dlatego na pewno świetnie sobie poradzi.

Reklama

Z kolei w przyjaciółkę Oli wcieli się Beata Ścibakówna. Artystka zagra Annę, matkę jednego z osadzonych. Również w jej wątku pojawi się interesująca postać - wychowawca więzienny (Marcin Perchuć).

"Skazane" trafią na antenę Polsatu tuż po wakacjach. Za scenariusz serialu, w którym zobaczymy również Monikę Krzywkowską, Paulinę Gałązkę, Antoniego Pawlickiego i Rafała Fudaleja, odpowiedzialny jest Robert Mąka, reżyserią zajął się Łukasz Jaworski.

Wkrótce Olgę Bołądź w głównej roli zobaczymy również na dużym ekranie. Aktorka skończyła właśnie zdjęcia do komedii "Słaba płeć?", w której wciela się w Zośkę, zagubioną 30-latkę.

Jednak to nie koniec dobrych wiadomości, gwiazda zagrała w jeszcze jednej produkcji. Tym razem epizod w dramacie psychologicznym "W spirali".

Monika Ustrzycka

Kurier TV
Dowiedz się więcej na temat: Olga Bołądź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje