Reklama

Reklama

"Okiem Ohme. Polka na diecie": Jak odchudzają się Polki?

Dlaczego mimo szczupłej sylwetki ciągle się odchudzamy? I czy można nazwać to obsesją? W kolejnej odsłonie programu "Okiem Ohme. Polka na diecie", Małgorzata Ohme sprawdzi, jak w Polsce walczy się ze zbędnymi kilogramami. Premiera programu w środę, 29 października, na kanale TLC.

Autorka programu spróbuje odpowiedzieć na pytania, po jakie środki sięgają dzisiaj kobiety oraz jak na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat zmieniło się nasze podejście do diet i życia z rozmiarem XXL.

Z badań wynika, że 80% Polek jest lub było kiedyś na diecie. Aby dowiedzieć się co jest tego przyczyną, Małgosia Ohme spotkała się kobietami, które walce z nadprogramowymi kilogramami podporządkowały całe swoje życie.

"W nowej odsłonie mojego programu będę szukać odpowiedzi na pytania: Dla kogo i przede wszystkim dlaczego się odchudzamy? Jakie są kobiece ideały piękna? Czy można mieć rozmiar XXL i być szczęśliwym? Jak presja środowiska oraz stygmatyzacja otyłych wpływa na naszą samoocenę? Co zrobić, gdy prowadzenie zdrowego tryb życia zamienia się w obsesję odchudzania? Porozmawiam z niezwykłymi kobietami, które z różnych powodów postanowiły powiedzieć stop nadwadze" - zdradza Małgosia Ohme.

Reklama

Pogram porusza szereg trudnych tematów, z kontrowersyjnymi metodami odchudzania na czele. Wiele osób szuka drogi na skróty, sięgając po suplementy, a często nawet nielegalne środki gwarantujące szybką utratę wagi. Okazuje się, że rynek oferuje mnóstwo niebezpiecznych dla zdrowia sposobów na schudnięcie. Podczas produkcji programu Małgosia Ohme spotkała się z Łukaszem zajmującym się handlem tabletkami zawierającymi larwy tasiemca...

Zobaczcie fragment tej rozmowy:


Prowadząca sprawdzi również, jakie są nowości na rynku suplementów, porozmawia o trendach i zmieniającej się modzie na kolejne diety-cud nie tylko z bohaterkami programu, ale również z szeregiem zaproszonych gości - ekspertów.

Premiera programu "Okiem Ohme. Polka na diecie" w środę, 29 października, na kanale TLC.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama