Reklama

Reklama

Ogromne zmiany w serialu "Klan". Wiadomo, co planuje produkcja!

Tego widzowie się nie spodziewali! W Internecie od kilku dni hula informacja o tym, że niebawem w serialu: "Klan" może zabraknąć piosenki wykonywanej przez Ryszarda Rynkowskiego. Co już wiadomo? Sprawdźcie!

Tego widzowie się nie spodziewali! W Internecie od kilku dni hula informacja o tym, że niebawem w serialu: "Klan" może zabraknąć piosenki wykonywanej przez Ryszarda Rynkowskiego. Co już wiadomo? Sprawdźcie!
Obsada "Klanu" na prezentacji ramówki TVP w 2015 roku /Kurnikowski /AKPA

Serial "Klan" to jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji w TV! Pierwszy odcinek pojawił się bowiem na telewizyjnych ekranach 22 września 1997 roku i od tamtej pory niezmiennie towarzyszy widzom w ich codzienności. Wiele wskazuje jednak na to, iż właśnie słowo: "niezmiennie" wkrótce może stracić na aktualności! Kilka dni temu świat kolorowych mediów obiegła zaskakująca informacja o planowanych modyfikacjach, dotyczących głównie czołówki. Szczególnie intrygujący szczegół dotyczy utworu otwierającego każdy odcinek "Klanu" - dotychczas na początku wybrzmiewała piosenka pt.: "Życie jest nowelą", którą w oryginale wykonuje Ryszard Rynkowski. Jak podał "Fakt",  niebawem i to ma ulec zmianie!

Reklama

"Będzie nowa czołówka i nowa wersja piosenki przewodniej. Wykonają ją m.in. Izabela Trojanowska i Kaja Paschalska" - przyznała w rozmowie z magazynem Anna Wiejowska reprezentująca biuro prasowe serialu.

„Klan” po wakacjach. Kiedy 3835 odcinek w TV?

Wzmianka o zmianie piosenki z serialu: "Klan" zelektryzowała publiczność, a w sieci zaczęły pojawiać się domysły sugerujące nawet... odejście od utworu przewodniego! Nowe światło na sprawę rzucają ustalenia "Świata Seriali"; z informacji przez nich uzyskanych wynika, iż produkcja nie zamierza rezygnować z piosenki pt.: "Życie jest nowelą", a jedynie stworzyć jej nową wersję.

Tak się składa, że w obsadzie "Klanu" są znakomicie śpiewający aktorzy, którzy jednoznacznie kojarzą się wszystkim Polakom z najdłużej emitowanym serialem w Polsce, i aż prosiło się, by to oni wykonali utwór "Życie jest nowelą". W nowej czołówce zabrzmią głosy: Kai Paschalskiej, Izabeli Trojanowskiej, Jacka Borkowskiego i Tomasza Stockingera- czytamy na stronie "Świata Seriali".

Wiadomo także, kiedy nowy odcinek serialu: "Klan" pojawi się w TV po wakacjach; kolejny sezon rozpocznie się już 6 września o godz. 17:55 w TVP 1. A Wy, co sądzicie o zmianach w "Klanie"?

Czytaj także: George Clooney wydał oświadczenie. Chodzi o ciążę jego żony 

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama