Reklama

Ogłosi nazwisko najpiękniejszej Polki

Edyta Herbuś będzie gospodynią gali Miss Polonia 2013. To właśnie Edyta ogłosi nazwisko dziewczyny, która zasiądzie na tronie zarezerwowanym dla najpiękniejszej Polki!

Podczas finałowej gali Miss Polonia 2013, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, na scenie królować będą najładniejsze polskie dziewczyny i... Edyta Herbuś.

Reklama

Aktorka i tancerka zaprezentuje 20 finalistek i jako pierwsza pogratuluje korony nowej Miss wybranej przez publiczność i jurorów, wśród których zasiadać będzie m.in. inna gwiazda znana z "Klanu" - Jacek Rozenek, czyli serialowy Rafał Kozień.

- Spotkanie na jednej scenie z dwudziestoma najpiękniejszymi Polkami traktuję jak ogromne wyzwanie - mówiła Edyta Herbuś na konferencji prasowej Miss Polonia 2013.

Dowiedzieliśmy się, że Edytę specjalnie na tę okazję ubierze Maciej Zień. Podobno serialowa Marta Orłowska z "Klanu" zaprezentuje się na scenie aż w trzech sukienkach zaprojektowanych przez ulubionego kreatora gwiazd.

Prowadzenie wielkich imprez to dla Edyty nie pierwszyzna. Przypomnijmy, że świetnie sprawdziła się jakiś czas temu w roli gospodyni jednego z koncertów festiwalu Top-Trendy w Sopocie, kiedy to swobodą, elegancją i urokiem przyćmiła samą Kasię Cichopek, czyli Kingę Zduńską z "M jak miłość"!

- Mam tremę przed występem na gali Miss Polonia, ale nie jest to trema paraliżująca - śmiała się Edyta podczas spotkania z dziennikarzami, dodając skromnie, że nie ona przecież będzie tego wieczoru najważniejszą osobą na scenie.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje