Reklama

Odpadli z "You Can Dance"!

W tanecznym show z odcinka na odcinek jest coraz więcej emocji. W środę, 28 kwietnia, tancerze zaskoczyli widzów interpretacją jednego z dzieł Fryderyka Chopina. Z rywalizacji odpadli Bartek Woszczyński i Kasia Mieczkowska.

W trzecim odcinku uczestnicy musieli pokazać, co potrafią w obcych sobie stylach. Nic dziwnego: jury zawsze podkreślało, że chce wyłonić najbardziej wszechstronnego tancerza.

Reklama

Pierwsza para tego wieczoru: Bartek, który tańczy jazz i modern oraz Kasia, specjalizująca się w tańcach towarzyskich, zatańczyli hip-hop.

Choreografię pochwalił Augustin Egurrola, który jednak po tym wykonaniu miał mały niedosyt, gdyż stwierdził, że tym razem można było "wytańczyć więcej". Nieco inne uwag wobec Bartka i Kasi miał Michał Piróg, który powiedział, że zabrakło w tym tańcu osobowości hiphopowca.

Gwiazdami tego odcinka byli jednak Paulina i Kuba, którym wsparcia udzielił sam Garrou. Tancerze wywarli tak wielkie wrażenie na Michale Pirogu, że juror wyskoczył zza swego biurka, podbiegł do uczestników i... uklęknął przed nimi po to, by po chwili wziąć w objęcia najpierw Paulinę, a potem Kubę. Nawet Anna Mucha wyznała: "Zabrakło mi słów, żeby powiedzieć, jak bardzo jesteście potrzebni w tym programie".

Trudno było po takich pochwałach wyjść na scenę kolejnemu duetowi. Zwłaszcza, że duet ten stanowili Adam, który już raz odpadł z programu i Ania, która nie należy do grona faworytek Anny Muchy. Para zatańczyła quickstepa, którego zadedykowali Sebastianowi (z powodu kontuzji musiał zrezygnować z programu).

Ania nie zyskała jednak tym wykonaniem sympatii jurorki, która tak skomentowała jej występ: "Fajnie, że masz przy sobie Adasia, bo dzięki temu zyskałaś rumieńców, natomiast uważam, że powinnaś popracować nad swoją naturalnością, bo chwilami jesteś bardzo sztuczna". Tylko czy naturalność można wypracować?

Ostrych słów nie szczędził tej parze też Augustin Egurrola, dla którego w tym wykonaniu quickstepa "było tyle, co kot napłakał", a w dodatku "technicznie było fatalnie".

Jeszcze większe baty zebrali Kasia i jej partner Tomek, którzy zatańczyli choreografię w stylu pop. Pierwszy wygarnął swoje racje Michał Piróg, który znów potępił nieudaną choreografię:

"Jesteście niesamowicie zdolnymi tancerzami i znów dostaliście choreografię, w której nie mogliście się pokazać". Jeszcze bardziej ostro skomentował ten występ Augustin Egirrola: "Nuda, nuda, nuda! Nie był to dobry występ, było monotonnie, tańczyliście ciągle na takim samym poziomie, niekonsekwentnie".

Jakby tego było mało, Anna Mucha również była bezlitosna: "Wygląda na to, że jesteście najgorszą parą, prawdopodobnie obejrzymy was w solówce" - i nie myliła się...

Następnym duetem, który zaprezentował się publiczności byli Kuba oraz Ilona, którzy pokazali wampiryczny taniec.

Ten występ przypadł do gustu Michałowi Pirogowi, który nie mógł się nachwalić Kuby: "Jeśli chodzi o facetów, to technicznie jesteś najlepszym tancerzem w tej edycji!". A co z Iloną? Tancerce mocno się oberwało od Anny Muchy, która wygarnęła prosto w oczy: " Ilona dla mnie nie istniejesz. Miałaś mnóstwo szczęścia, że tańczyłaś z takim partnerem, powinnaś mu stopy wycałować!". Czy taka opinia aktorki była słuszna?

Ostatnią parą, którą mogliśmy oglądać w tym odcinku byli Leal i Aleksander. Magnetyczny taniec wywołał masę pochwał skierowanych do Leal, ale ogólne wrażenie było nie najlepsze.

Michał Piróg powiedział nawet: "Jesteś najbardziej świadomą swojej seksualności uczestniczką tego programu, ale... była to najpiękniej schrzaniona choreografia tego odcinka!". Równie ostro ocenił występ przewodniczący jury, który stwierdził: "To nie była cha cha, to był freestyle, ale myślę, że choreografowie zrobili to celowo, by ukryć wasze niedociągnięcia. Było kiepsko!".

Mimo tylu komplementów, w solówkach pokazała się Leal i Aleks, a także Kasia i Tomek oraz Kasia i Bratek.

Widzowie zadecydowali: z programu odpadną Bartek Woszczyński i Kasia Mieczkowska. Następne emocje już za tydzień.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kasia | Tancerze | Michał Piróg | nuda | bartek | występ | YOU | dance

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje