Reklama

Odchudzona Marta Wierzbicka szczerze o swojej przemianie

Aktorka niedawno przeszła zaskakującą metamorfozę. Gwiazda "Na Wspólnej" zawsze prezentowała się doskonale, ale ostatnio postanowiła znacznie wyszczuplić swoje ciało. W rezultacie Marcie Wierzbickiej udało się zrzucić sporo kilogramów, a odmienionym ciałem często aktorka często chwali się w mediach społecznościowych.

Marta Wierzbicka bardzo zeszczuplała

Marta Wierzbicka uważa jednak, że postne życie nie jest najlepsze dla organizmu. Jak zatem udało jej się zrzucić kilogramy?

Reklama

Aktorka ostatnio wzbudza niemałą sensację swoim wyglądem. Gwiazda "Na Wspólnej" od lat uważała, że ma zbyt duże piersi i chciałaby zmienić swoją sylwetkę. W związku z tym postanowiła urealnić swoje marzenia, a efektami metamorfozy chwali się na swoim instagramowym profilu.

Niestety pod zdjęciami aktorki od czasu do czasu pojawia się sporo niepochlebnych komentarzy. Internauci zarzucają Marcie Wierzbickiej przesadzenie z odchudzaniem, przez co wielu z nich martwi się o kondycję zdrowotną gwiazdy. Aktorka jednak przyznaje, że czuje się wyśmienicie.

"Nie jestem fanką postów, kiedyś byłam, ale nigdy mi to dobrze nie robiło. Uważam, że to jednak robi lekkie spustoszenie w organizmie i takie posty należy wykonywać w granicach rozsądku" - wyznała w niedawnym wywiadzie.

"Generalnie jem wszystko to, na co mam ochotę, tylko w granicach zdrowego rozsądku, z umiarem. Polecam każdemu, sprawdza się" - dodała.

Aktorka zaznaczyła, że ważna jest aktywność fizyczna i dbanie o zdrowie psychiczne, które jest kluczowe w metamorfozie sylwetki.

"Codziennie staram się zrobić 10 tysięcy kroków. Mam to ustawione w telefonie. I codziennie staram się wykonywać jakiś ruch. Czy to rower, czy spacer. Od razu endorfiny się ruszają i jest mi po prostu lepiej w życiu" - wyznała.

Autor: Ula Głowiś
Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Wierzbicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje