Reklama

Oberwał, bo gwiazdorzył?!

Tą wiadomością żyje cała Polska. 24-letni Alan Andersz, aktor znany z serialu "38 i pół", trafił w piątek, 17 lutego, do jednego z warszawskich szpitali po wylewie krwi do mózgu. Na miejscu lekarze przeprowadzili trepanację czaszki. To, jak silny jest doznany przez niego uraz, okaże się dopiero, kiedy aktor zostanie wybudzony ze śpiączki farmakologicznej.

Jak podaje "Fakt", dzięki świadkom śledczym udało się ustalić, że feralnej piątkowej nocy Andersz bawił się w warszawskim klubie Matrix na urodzinach swojego kolegi po fachu, Antka Królikowskiego, choć konkurencyjny "Super Express" twierdzi, że była to "luksusowa willa na Mokotowie", którą wynajmuje się na imprezy.

Reklama

Jak wynika z zeznań, między nim a pewnym mężczyzną doszło do ostrej kłótni. Ponoć podczas szarpaniny Andersz spadł ze schodów i uderzył głową o donicę. Do szpitala zawiózł go kolega.

"Super Express" pisze, że to nie pierwsze tego typu kłopoty Andersza. Już wcześniej wdawał się w awantury, które bynajmniej nie kończyły się pokojowym zawieszeniem broni. Wszystko dlatego, że ma opinię kogoś, kto ma niezwykle wysokie mniemanie o sobie i za bardzo "gwiazdorzy". Wielu twierdzi, że woda sodowa uderzyła mu do głowy, co prowokuje nieprzychylne reakcje.

Jak powiedział "Super Expressowi" prokurator Dariusz Ślepokura, śledztwo w sprawie będzie się najprawdopodobniej toczyło o nieumyślne spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Tymczasem znajomi Alana wciąż są w szoku. Głos zabrała m.in. Joanna Jabłczyńska, która na jednym z portali społecznościowych napisała, że "wszyscy trzymają kciuki, licząc, że portale przesadzają". Matka chłopaka apeluje o to, by oddawać krew.

Przypomnijmy, że Andersz jest obecnie jednym z jurorów w nowym show Polsatu "Tylko taniec. Got to dance". Część odcinków została już nagrana.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje