Reklama

Nowy w "Barwach szczęścia"

Kasia walczy o życie chorego na białaczkę synka. W nowych odcinkach uda się jej odnaleźć Łukasza Sadowskiego, czyli biologicznego ojca Ksawerego. Poprosi go o pomoc. Jaką odpowiedź usłyszy?

W ostatnim odcinku przed wakacjami Kasia Górka (Katarzyna Glinka) pojechała do kliniki leczenia bezpłodności w Białymstoku i dzięki życzliwości jednej z pracownic dowiedziała się, że to Łukasz Sadowski jest ojcem jej synka Ksawerego (Oliwier Wierciński).

Reklama

Nowego bohatera zagra Michał Rolnicki, 33-letni aktor znany m.in. z seriali "Przyjaciółki", "Prosto w serce" i "M jak miłość". W tym ostatnim wcielał się w postać Rafała, nauczyciela Natalii. Wyrazistą rolę Albina zagrał także w 5. sezonie "Czasu honoru".

Już we wrześniu w nowych odcinkach "Barw szczęścia" zobaczymy, że Kasi uda się namówić Łukasza na spotkanie. Górka powie mu, że jest matką jego dziecka, że to właśnie ona wykorzystała nasienie, które oddał do banku spermy, być może w tajemnicy przed własną żoną.

Kiedy Sadowski usłyszy jej słowa, wpadnie w panikę. - Doszło do jakiejś pomyłki - powie zdenerwowany. - Nigdy nie byłem dawcą nasienia! - doda i wybiegnie z kawiarni. Wkrótce pracownica kliniki, która ujawniła tajemnicę służbową, zostanie zwolniona.

Załamana Kasia o swoim spotkaniu z Łukaszem opowie Marcie (Katarzyna Zielińska). Przyjaciółki dojdą do wniosku, że mężczyzna boi się reakcji swojej żony i rodziny. Teraz jednak najważniejsze jest dziecko, a uratować je może tylko przeszczep szpiku.

Do akcji postanowi wkroczyć Walawska, która zadzwoni do Sadowskiego, podając się za dziennikarkę. Mężczyzna przyjedzie na spotkanie do Feel Good, a wtedy wyjdzie na jaw, że dawno temu starał się o pracę w gazecie Marty. Jako początkujący dziennikarz przyniósł swój artykuł o dawcach nasienia.

- Zarejestrowałem się kiedyś w klinice niepłodności - przyzna Łukasz. - Jednak nikt nie może się dowiedzieć, że jestem dawcą! - rzuci ostro. - Ma pan syna, który może umrzeć. Jest chory na białaczkę. Błagam o pomoc! - usłyszy od Walawskiej. Czy Kasia i Marta przekonają mężczyznę, by oddał choremu synkowi swój szpik?

EM

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje