Reklama

Reklama

Nowy talk show telewizji TVN!

Telewizja TVN wprowadza na polski rynek telewizyjny zupełnie nowy, autorski program, będący odpowiedzią na emitowane o popołudniowej porze magazyny informacyjne, wstępnie podsumowujące dzień. Godzinny talk show nadawany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 14:55. Premiera już 4 października!

"Między kuchnią a salonem" to talk show w rodzaju popołudniowej mutacji porannych magazynów informacyjno - poradnikowych, rozpoczynający drugą część dnia.

Program kierowany jest zarówno do widzów wracających do domu po dniu spędzonym na pracy zawodowej, jak i do tych skupionych na domowych aktywnościach: prowadzeniu gospodarstwa domowego, wychowaniu dzieci.

Trzon programu stanowią spotkania i rozmowy z zaproszonymi gośćmi, odbywające się w nowoczesnym wnętrzu, będącym połączeniem kuchni i salonu.

Z racji pory emisji, podczas programu, trwa wspólne gotowanie posiłku. Jest ono narzędziem do przełamania bariery i jednocześnie pretekstem do nieformalnej rozmowy. Ale idea tego programu koncentruje się na czymś więcej niż tylko umiejętnościach kulinarnych!

Reklama

"Oferuje on przede wszystkim szeroki wachlarz tematów od lifestylowych, przez showbiznes, po poradnictwo. Stawiamy na sprawy aktualne, dotykające bezpośrednio życia codziennego nowoczesnych kobiet. Kuchnia - to jedzenie, diety, gotowanie, poradniki. Salon - to życie gwiazd, tajemnice showbiznesu, moda, styl i wizerunek. Jednak najważniejsze jest to co znajduje się "między kuchnią a salonem", czyli sprawy zawodowe kobiet, kariera, równe prawa" - mówi Remik Maścianica, pomysłodawca i producent nowego talk show na polskim rynku.

"Oczywiście tam też znajduje się sypialnia: nasi goście będą więc rozmawiać o związkach, małżeństwie, seksie. To duże show: na żywo, z udziałem kobiecej publiczności. Ten program ma ożywić drugą część dnia, zwłaszcza teraz, gdy nadchodzi jesień - za oknem będzie szarzeć, a u nas włączą się radosne kolory" - dodaje.

W roli prowadzących widzowie będą mogli zobaczyć Dorotę Deląg (znaną m.in. z serialu "39 i pół" i programu TVN Warszawa - "Spotkania Doroty") oraz Olgę Kwiecińską (znaną m.in. z magazynu "Rewolucje na talerzu" prezentowanego na kanale TVN Style).

"Wierzę, że obie będą towarzyszkami udanego popołudnia" - przekonuje Maścianica.

Program "Między kuchnią a salonem" będzie realizowany na żywo w studiu z udziałem publiczności.

Chcesz obejrzeć swój ulubiony program, serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście aż 193 stacje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: telewizje | polski rynek | Między kuchnią a salonem | show | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL