Reklama

Nowy sezon "Kuchennych rewolucji"

Już od czwartku, 28 lutego, nowy sezon "Kuchennych rewolucji", w którym Magda Gessler będzie miała pełne ręce roboty! Nowe restauracje, nowi właściciele i nowe wyzwania.

Magdy Gessler nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta mistrzyni kuchennej rewolucji doskonale znana jest z tego, że sama "smakuje" życie, a przy tym uczy innych jak to robić, i jeszcze na tym zarobić.

Reklama

Słynna restauratorka budzi wielkie emocje. Ma rzesze fanów, ale zdarzają się i tacy, którzy ją krytykują. Trudno jednak zakwestionować to, że Magda Gessler ma wrodzony talent do uzdrawiania restauracji, nawet tych z pozoru nie do uzdrowienia.

Polskę przemierzyła już wzdłuż i wszerz, ale nadal są restauratorzy, którzy pragną zaprosić ją do siebie i poznać jej patent na sukces. Nie zawsze jest miło, ale zawsze ma być skutecznie!

W imię udanej rewolucji, dobrej kuchni i zadowolonych właścicieli - Magda Gessler realizuje swoją "kulinarną misję" i zapowiada: "Nowy sezon będzie bardzo energetyczny i jeszcze bardziej efektywny".

W dzisiejszym odcinku poznamy Natalię i Szymona, którzy od zawsze marzyli o własnej, tętniącej życiem restauracji. Znaleźli dogodne miejsce, zatrudnili doświadczony personel i tak w Jastrowiu, małym wielkopolskim miasteczku, powstał ich lokal.

Niestety, mimo że restauracja znajduje się przy głównej drodze, w bliskim sąsiedztwie stacji benzynowej to jest prawie niewidoczna. Niewidoczna jest tu również współpraca młodego małżeństwa z personelem. Choć obie strony pragną tego samego, czyli zadowolonego klienta, to nie wiedzą jak dojść do porozumienia.

Ten klasyczny konflikt pokoleń może załagodzić tylko Magda Gessler. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Tym razem zanim zacznie być kolorowo, będzie groźnie i... dziko! Bądźcie świadkami tej "Kuchennej rewolucji"!

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje