Reklama

Reklama

Nowy mąż na nowy rok?

Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

Można by przypuszczać, że jak ktoś się rozwiódł, to mu się nie poszczęściło w życiu. Ale nielicznym osobom nawet złe doświadczenia przekuwają się w pomyślne.

Małgorzata Rozenek, która ze swoim mężem Jackiem rozstała się dwa lata temu, otrzymała od losu zadośćuczynienie w postaci olbrzymich sukcesów zawodowych.

"Perfekcyjna pani domu" i "Bitwa o dom" przyniosły jej taką popularność, że stała się jedną z gwiazd show-biznesu. To z kolei zaowocowało znajomością z pewnym znanym piłkarzem.

Już ponad rok temu dało się słyszeć pogłoski, że mistrzyni białej rękawiczki i eksmąż Dody mają się ku sobie. I choć wielu uważało to za informację wyssaną z palca, to niedługo para przestała się ukrywać i zaczęła prezentować wszem i wobec po prostu szczęście. Rodzinne spacery, wspólne z Radkiem odbieranie synów Małgorzaty ze szkoły, plany zamieszkania razem...

Reklama

Radosław Majdan zaczął dla ukochanej zmieniać swój wizerunek: garderobę, fryzurę, urządzenie mieszkania i... zajęcia. Wziął nawet udział w programie TV4 "Tata sam w domu". Wszystko zmierza w kierunku zostania ojczymem dla Tadeusza i Stanisława, synów Małgosi i Jacka Rozenka?

Niezależnie od zaręczyn i planowanego ślubu, w życiu perfekcyjnej gwiazdy TVN-u szykuje się jeszcze jedna rewolucja. Poprowadzi program "Piekielny hotel", którego szefem w USA jest sam Gordon Ramsay. Cóż, u nas nie będzie gorzej. Nasza gwiazda jest ładniejsza.

KS

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Telemax

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje