Reklama

Noworoczne postanowienia gwiazd

Showman Bilguun Ariunbaatar chce schudnąć 20 kilogramów, Karolina Szostak poleci do Barcelony, zaś Marzena Rogalska przyznaje, że ma je w nosie... Gwiazdy opowiedziały o swoich noworocznych postanowieniach.

"W tym roku postanowiłem sobie, że schudnę 20 kg w trzy miesiące" - oznajmił PAP Life znany z telewizji showman Bilguun Ariunbaatar.

Reklama

"Będę na specjalnej diecie, którą ułoży mi mój znajomy - dobrze się na tym zna. Poza tym będę ćwiczył, pływał na basenie i będę wytrwały w dążeniu do celu - zagryzę zęby i tak będę trzymał" - dodaje.

Jaką motywacją się kieruje? "Chcę zgubić kilogramy, bo ostatnimi czasy nie mogę się rozciągać - brzuch mi w tym przeszkadza. Więc jak schudnę, to będę fit" - wyjaśnił Bilguun Ariunbaatar.

Karolina Szostak przyznaje, że w składaniu postanowień noworocznych chodzi o sam fakt, data nie ma znaczenia. "Ona na pewno dużo daje do myślenia, bo jesteśmy o rok starsi" - wyjaśnia.

"Jakichś szczególnych postanowień noworocznych nie mam. Wiadomo, że zawsze są jakieś banalne jak np. zacznę chodzić na siłownię i na fitness albo nauczę się czegoś nowego np. języka obcego. Takie postanowienia każdy składa sobie sam" - opowiada Szostak.

"Najważniejsze, żeby wejść w ten Nowy Rok z uśmiechem na twarzy i przede wszystkim w zdrowiu, żebyśmy ten kolejny rok mogli spędzić w tej cudownej i świetnej atmosferze. To jest najważniejsze" - wyjaśnia PAP Life dziennikarka sportowa.

Szostak dodaje, co w ramach postanowień zaplanowała na Nowy Rok: "W tym roku już na sylwestra lecę do mojej przyjaciółki do Brukseli. Potem lecimy razem do Barcelony. Bardzo się z tego cieszę, bo dawno się nie widziałyśmy, a że ona mieszka tam od 10 lat, to postanowiłyśmy ten Nowy Rok spędzić razem".

Do postanowień noworocznych zupełnie nie przykłada za to wagi dziennikarka Marzena Rogalska. "Te postanowienia noworoczne to jest jakaś bzdura, one są bez sensu. Mam je w nosie i się w to nie bawię. O tych postanowieniach człowiek zapomina i to nie działa" - przekonuje.

"Postanawiam niekoniecznie na Nowy Rok, tylko w jakiejś chwili - jak kogoś spotkam, jak coś mnie zainspiruje np. książka, film albo rozmowa. Wtedy sobie myślę, że to może być dla mnie motywujące do zmiany czegoś w moim życiu" - kwituje Rogalska.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama