Reklama

Nowe przygody Kiepskich

W marcu czeka nas nowa odsłona przygód Ferdka Kiepskiego, jego rodziny oraz sąsiadów. W ich świat wkroczą nowe postacie, a fabuła będzie magiczna: Kiepski znajdzie pracę!

Wiadomo już, że przygotowywany we Wrocławiu nowy cykl serialu "Świat według Kiepskich" ma nas zaskoczyć, rozbawić do łez i przykuć do telewizorów.

Reklama

- Będzie równie zabawnie jak do tej pory, ale wszystkie sytuacje będą całkiem nowe - zapewnia grający Paździocha Ryszard Kotys.

W nowych odcinkach dojdzie do niezwykłych wydarzeń. Ferdek Kiepski, który zawsze powtarzał żonie: Widzisz Halinka, w tym kraju nie ma dla mnie pracy - właśnie ją dostanie.

Zostanie zatrudniony w fabryce... gwizdków. Jak nietrudno się domyślić, szybko tę bajeczną posadę straci, ale pojawi się przed nim kolejna szansa.

Jednak, by jej nie przegapić, ten kultowy polski macho w dresie będzie musiał przebrać się za kobietę. Przekonamy się, czy Ferdkowi do twarzy w peruce i czy aby ma zgrabne nogi.

Dużą rolę w nowej serii odgrywać będzie żona Waldusia, Jolasia.

- To osoba bardzo prosta, ale nie pozbawiona temperamentu. Cała rodzina, a przede wszystkim mąż musi liczyć się z jej zdaniem - wyjaśnia kreująca tę postać Anna Ilczuk.

Tak więc, gdy Jolasia i Mariolcia (Barbara Mularczyk) postanowią zrobić porządek w domu i całej kamienicy, nikomu nie będzie do śmiechu. Oprócz telewidzów.

Sąsiedzi Ferdka też nie będą próżnować. Paździoch poczuje się jak Balcerowicz i wymyśli sposób na opanowanie kryzysu ekonomicznego. Zaś Boczek znajdzie kapelusz samego Michaela Jacksona. Czy to będzie kapelusz za 100 tysięcy?

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: przygoda | przygody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje