Reklama

Nowe oblicze Piotra Cyrwusa

Przyzwyczaił nas do ról spokojnych, stonowanych mężczyzn i wzorowego ojca. Piotr Cyrwus jednak w gościnnym występie w serialu pokaże całkiem inne oblicze - choleryka i szowinisty!

Po odejściu z "Klanu" i rezygnacji z roli Ryszarda Lubicza, z którym był przez lata utożsamiany, Piotr Cyrwus zapowiadał, że "da trochę od siebie odpocząć". Jednak już niewiele później mogliśmy go oglądać eksperymentującego w nowej, komediowej roli w talk-show Szymona Majewskiego.

Reklama

Niedawno też był wręcz nie do poznania, jako gangster występujący w spocie charytatywnym "Mafia dla psa", a filmik od razu podbił portale społecznościowe.

Aktor przyznaje, że szuka swojego miejsca i tym chętniej eksperymentuje z różnymi rolami. Teraz będzie miał kolejną okazję do tego w gościnnym występie w "Hotelu 52"!

Cyrwusa zobaczymy już w trzecim odcinku nowej serii. - Gram Marcina Turowiaka, troszkę nerwowego biznesmena . Chce on przekazać synowi swoje przedsiębiorstwo produkujące maszyny rolnicze. Ale, jak to w życiu bywa, zdarzają się pewne niespodziewane okoliczności - tak mówi o swoim bohaterze aktor.

Te nieprzewidziane okoliczności to bunt dzieci. Syn Piotr (Bartosz Żuchowski), który zasmakował wolności na zagranicznych studiach, nie zamierza na stałe wrócić do kraju. Tym bardziej nie w smak mu plany, by zastąpić ojca w przedsiębiorstwie.

O tej roli marzy natomiast córka Turowiaka (Paulina Komenda), on jednak nie wyobraża sobie, by kobieta mogła rządzić firmą, która od pokoleń należy do mężczyzn. Za ambicjami córki stanie murem matka - w tej roli zobaczymy Grażynę Błęcką-Kolską.

- Matka jest rozdarta między mężem szowinistą a dziećmi. Przypadnie jej trudna rola mediatora - wyjaśnia aktorka.

Siódmy sezon "Hotelu 52" będziemy oglądać w czwartki (od 5 września) w Polsacie. Odcinek z Piotrem Cyrwusem wyemitowany zostanie 19 września.

WBS/AKPA

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cyrwus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje