Reklama

Nowe gwiazdy w "Pytaniu na śniadanie"

Barbara Kurdej-Szatan, Beata Pawlikowska i Mikołaj Roznerski, to nowe gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie". Telewizyjna Dwójka nie zmienia prowadzących program, ale zaprasza na siedem nowych cykli, które poprowadzą gwiazdy.

Jedną z nowych twarzy programu jest Barbara Kurdej-Szatan, która jako agentka do zadań specjalnych, wcielać się będzie w różne postaci, aby z ukrytą kamerą na ulicy podpatrywać, jacy naprawdę są Polacy. Aktorka sprawdzi jak Polacy flirtują, jak pracują, jak się bawią... "Sama lubię flirtować i mój mąż też. Mnóstwo jest mężczyzn, którzy lubią to robić, ale jest też wielu nieśmiałych. Będziemy sprawdzać" - zapowiedziała w środę podczas konferencji Kurdej-Szatan.

Reklama

Kolejny nowy cykl w "Pytaniu na śniadanie" to wiosenny trening z Mikołajem Roznerskim. Znany z serialu "M jak miłość" aktor, co sobotę pokazywać będzie, w jaki sposób trenować, aby nie tylko świetnie się prezentować, ale także utrzymać formę i energię przez cały dzień.

Wiosną w porannym programie Dwójki widzowie poznają także nowego miłośnika kuchni - Davida Gaboriauda. Jego mama jest Polką, ojciec - Francuzem. Wychowywał się w Paryżu, ale po latach zamieszkał w Warszawie. Z zawodu jest finansistą, jednak gotowanie to jego największa pasja. W każdy piątek w "Pytaniu na śniadanie" Gaboriaud będzie propagować ideę slow food.

Kolejny nowy cykl w Dwójce to podróże z ośmioletnią Nelą. Bystra, blondwłosa dziewczynka zabrała kamery "Pytania na śniadanie" do odległych zakątków świata, by tam pokazać widzom reportaże ze swoich podróży. "Kiedyś, gdy byłam w schronisku dla tygrysów, próbował mnie ugryźć w nogę mały tygrysek. Jednak, gdy dałam mu gazetę, przestał się już mną interesować" - opowiadała w środę Nela.

W "Pytaniu na śniadanie" wiosną będzie można zobaczyć jeszcze jedną podróżniczkę - Beatę Pawlikowską. Tym razem gwiazda będzie gotować zdrowe i szybkie dania. Pawlikowska zdradzi jak się odżywiać, aby zyskać dużo energii, pozytywnie myśleć o życiu i nie chorować. - Kiedy człowiek przejdzie na stuprocentowo zdrowy tryb życia, wtedy odzyskuje to, co dostał od życia, czyli to, żeby być zdrowym - mówi Pawlikowska.

- Jeżdżąc po świecie obserwowałam, co ludzie jedzą i jak to jedzenie przygotowują. Wyciągnęłam różne wnioski. Zaczęłam gotować, a ponieważ nie mam na to czasu, zaczęłam gotować tylko takie rzeczy, które wstawiam do garnka i za pół godziny są gotowe - mówiła w środę podróżniczka.

Nowy cykl w "Pytaniu na śniadanie" to także top modelka Kamila Szczawińska, która szuka recept na to, jak być szczęśliwą mamą oraz "Fryzury i makijaże gwiazd dla każdej z was", cykl który poprowadzi Paulina Drażba, a Agnieszka Chełmońska i Kajetan Góra wprowadzają widzów w tajniki makijażu i fryzur.

Ponadto w programie śniadaniowym znajdą się znane już propozycje: "Jolanta Kwaśniewska oswaja starość", "Piękni i zdrowi po czterdziestce" (Mariola Bojarska o zdrowiu i kondycji),"Czubaszek na śniadanie" (Maria Czubaszek i Alicja Resich-Modlińska na tropie absurdów prasowych), "Czerwony dywan" (Paulina Drażba i Katarzyna Burzyńska o tym, co słychać w show biznesie) oraz "Rozmowa z Alicją" (Alicja Resich-Modlińska rozmawia ze znanymi parami o ich recepcie na związek).

Gospodarzami programu nadal pozostają: Marzena Rogalska i Łukasz Nowicki, Anna Popek i Michał Olszański, Urszula Chincz i Tomasz Kammel, Monika Richardson i Tomasz Wolny oraz Iwona Radziszewska i Jacek Rozenek.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje