Reklama

Noc w willi z kultowego serialu "Bajer z Bel-Air" za 30 dolarów

Słynna rezydencja, która pojawia się w czołówce serialu "Bajer z Bel-Air", będzie dostępna do wynajęcia w ramach Airbnb. Spędzenie nocy w skrzydle domu kosztuje tylko 30 dolarów. To ukłon w stronę fanów serialu z okazji tego, że mija właśnie 30 lat od premiery tej produkcji.

Kultowy dom z charakterystycznymi kolumnami mieści się w Brentwood, luksusowej dzielnicy Los Angeles. W serialu "Bajer z Bel-Air", kręconym w latach 1990-1996, któremu zawdzięcza sławę Will Smith, rezydencję wykorzystywano przy zdjęciach plenerowych. Teraz willa trafiła na platformę Airbnb. Pobyt w niej będzie możliwy 2, 5, 8, 11 i 14 października. Rezerwacji będzie można dokonywać od 29 września. Cena za nocleg jest niezwykle niska - wynosi 30 dolarów.

Zapewne więc kolejka tych, którzy będą chcieli zrobić rezerwacje, będzie ogromna. Goście zamieszkają w apartamencie wystylizowanym na taki, w którym mógłby mieszkać główny bohater "Bajeru z Bel-Air". Niezwykłości nadaje mu ściana pomalowana graffiti i kolekcja butów Air Jordan umieszczona na ekspozycji.

Co ciekawe, ogłoszenie w popularnym serwisie wynajmu mieszkań zamieścił sam Will Smith. Uprzedził jednak, że nie będzie go willi w czasie, gdy będzie wynajmowana. Goście będą natomiast mieli do swojej dyspozycji konsjerża, który zadba o ich komfort. By nadać rozgłos niezwykłej akcji zainicjowanej z okazji 30. urodzin serialu, Smith zamieścił na Instagramie swoje selfie na tle serialowej rezydencji.

Niedawno ogłoszono, że powstanie nowa wersja "Bajeru z Bel-Air". Platforma streamingowa Peacock zamówiła u Smitha aż dwa sezony serialu. Nie będzie to jednak komedia, ale dramat, który pokaże problemy współczesnej Ameryki. Oryginał, który doczekał się sześciu sezonów, opowiada o młodym aktorze i raperze, który z Filadelfii przenosi się do rodziny w Bel-Air w Kalifornii.

ReklamaPAP life
Dowiedz się więcej na temat: Bajer z Bel-Air'
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy