Reklama

Niegroźne przytyki Agnieszki Szulim

12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja nowej ramówki TVN-u. Wśród nowości tej wiosny zobaczymy m.in. program "Mali giganci". Na antenę powrócą także sprawdzone formaty, takie jak kontrowersyjne "Na językach".

W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Agnieszkę Szulim. - Będzie - mam nadzieję - ciekawie - powiedziała tajemniczo prowadząca w rozmowie z dziennikarzami.

Reklama

Choć treści programu często nie podobają się głównym zainteresowanym, czyli gwiazdom, których dotyczą, Szulim nie uważa, że twórcy "Na językach" przekraczają granice dobrego smaku.

"Zastanawiam się, czy my naprawdę jesteśmy tacy złośliwi, bo mam wrażenie, że nie. Lubimy sobie pożartować, czasem rzeczywiście wyrazimy naszą opinię, jak coś się wydarzy. Ale staramy się nie szczypać, bez sensu" - przekonuje Szulim.

Zapytana o nowości w najbliższym sezonie programu, zdradziła: "Nowy czerwony dywan, nowa czołówka, trochę inaczej ułożony program". Na pytanie o reakcje gwiazd na afery, które rozpętują się często po materiałach prezentowanych w "Na językach", Szulim stwierdziła: "Moim zdaniem nie mają do siebie dystansu".

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

źródło: Agencja TVN/x-news

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mali Giganci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje