Reklama

Reklama

Nie żyje dziennikarka Karolina Rusinowicz. Miała 42 lata

W wieku 42 lat zmarła dziennikarka Karolina Rusinowicz, wieloletnia współpracowniczka telewizji Biełsat - poinformowała stacja.

Rusinowicz zmagała się z nawrotem choroby nowotworowej. Przez wiele miesięcy nie poddawała się i walczyła do końca - czytamy na internetowej stronie Biełsatu.

Rusinowicz zmarła w środę, 11 grudnia.

Urodziła się na Białorusi, w polskiej rodzinie mieszkającej w Lidzie. Do Polski przeniosła się na stałe w 1996 r. i zamieszkała w Warszawie, gdzie skończyła dziennikarstwo na UKSW. Przed Biełsatem pracowała w białoruskiej redakcji Polskiego Radia - czytamy w biograficznym opisie dziennikarki, zamieszczonym przez telewizję Biełsat.

Reklama

Przed rozpoczęciem współpracy z Biełsatem Karolina Rusinowicz byla dziennikarką białoruskiej redakcji Polskiego Radia.

Dziennikarka zmarła dzień po 12. urodzinach Biełsatu. Rusinowicz przez wiele lat organizowała imprezy z okazji urodzin stacji.

"Jesienne liście opadają, włosy wypadają, znajomi odpadają. Los wystawił mnie na kolejną życiową próbę. Nie zamierzam walczyć z losem, walczę z draństwem i zamierzam z kolejnej walki wyjść zwycięsko" - Rusinowicz napisała w listopadzie na Facebooku.

"... niektórzy znowu się czegoś boją, a przecież rak nie jest chorobą zakaźną. No trudno, życie dalej się toczy. Bogu dzięki, że stawia jednak na mej drodze wspaniałych przyjaciół" - dodała wtedy dziennikarka.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje