Reklama

Reklama

Nie wymaga, nie naciska, tylko czeka

Czekają mnie pracowite wakacje. Mam zdjęcia na Mazurach - mówi tajemniczo serialowy Wiktor z "M jak miłość", który zapewnia jednak, że znajdzie trochę czasu dla rodziny.

"Tele Tydzień": Jakie Wiktor ma zamiary wobec Marty?

Piotr Grabowski: - Czyste jak łza! Wiktor ma ogromny szacunek do Marty (Dominika Ostałowska) i tego, w jakim znalazła się położeniu. Myśli o poważnym związku, ale zdaje sobie sprawę, że Marta przeżywa ciężkie chwile. Nie wymaga od niej deklaracji, nie naciska, tylko czeka. Wiktor jest dżentelmenem. Podoba mi się to w nim.

Gdy pojawił się w serialu, niewiele wskazywało na to, że nim jest...

- Wystartował niezbyt dobrze, ale człowiek nie jest czarno-biały. Jesienią fani serialu poznają Wiktora z innej strony. Pomoże między innymi córce Marty Ani (Julia Paćko), która poważnie zachoruje. Ten wątek jest wielowymiarowy. Mój bohater jest rozwiedziony i sam wychowuje nastoletnią córkę Karolinę (Aleksandra Kusio).

Reklama

Ma pan szczęście do fantastycznych aktorek. W "Barwach szczęścia" gra pan z Izą Kuną, a w "M jak miłość" z Dominiką Ostałowską. Tylko pozazdrościć.

- Nie mogę narzekać. Dominika jest świetną aktorką i bardzo dobrze nam się razem pracuje. Mamy podobne poczucie humoru. Zawsze muszę opowiadać kawały - to wymóg. Tak rozpoczynamy każdą rozmowę. Nie jestem w tym dobry, ale muszę być przygotowany, nie ma żartów (śmiech).

Co z pana rolą w serialu "Barwy szczęścia"?

- Borys odsunął się w cień, ale w każdej chwili może wrócić. Wszystko w rękach producenta i scenarzystów. Fantastycznie pracowało mi się w 'Barwach szczęścia'. Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby znowu spotkać się na planie.

Mieszka pan blisko Stadionu Narodowego w Warszawie. Był pan na jakimś meczu Euro 2012?

- Jestem zawziętym kibicem. Liczyłem, że zobaczę jakiś mecz na Euro 2012, ale niestety nie wylosowałem biletu. Oglądałem mecze w telewizji. Moja mama była kibicem i zapaliła mnie do wszelkich sportów.

Z Piotrem Grabowskim rozmawiał Kuba Zajkowski.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Grabowski | “M jak miłość” | "M jak miłość" | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje