Reklama

Reklama

Nie wróci show "Idź na całość"

Nie powiódł się plan reaktywacji jednego z największych hitów w historii telewizji w Polsce i na świecie - programu "Let’s Make A Deal", znanego z anteny Polsatu jako "Idź na całość".

Zygmunt Chajzer w programie "Idź na całość" (1998)

Projekt miał trafić do TV4, ale nie spotkał się z zainteresowaniem sponsorów. Nie wrócą zatem słynne trzy bramki, Zonk i niezrównany Zygmunt Chajzer w roli gospodarza show.

Przypomnijmy, że teleturniej "Idź na całość" emitowany był w Polsacie w latach 1997-2001. W programie uczestnicy wybrani przez prowadzącego z grona osób zgromadzonych w studiu grali o nagrodę, typując bramkę, w której może się ona znajdować. Mogli wygrać też nagrodę-niespodziankę lub przegrać, co symbolizowała maskotka Zonk. Pierwszym prowadzącym show był Zygmunt Chajzer, potem zastąpił go Krzysztof Tyniec.

Reklama

Po 15 latach nową odsłonę kultowej produkcji przygotowywała Czwórka, jednak nie udało się pozyskać sponsorów, którzy fundowaliby nagrody.

"Let's Make A Deal" nadawany jest wciąż  w Stanach Zjednoczonych przez sieć CBS, a program został  uznany za jeden z dziesięciu najlepszych teleturniejów wszech czasów. Doczekał się łącznie 55 edycji, w dwudziestu państwach.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje