Reklama

Nie umie gotować, ale lubi motocykle

Agnieszka Szulim, atrakcyjna prezenterka TVP, przyznaje, że jest kapryśną "córeczką tatusia", która nie potrafi gotować, za to na wiosnę planuje zakup nowego... motocykla!

Szulim wraz z mężem Adamem Badziakiem, kupiła niedawno wymarzoną willę w podwarszawskiej Magdalence. Przeprowadzkę do nowego domu para planuje jeszcze w tym roku. Dziennikarka przyznaje, że urządzanie swojego nowego gniazdka sprawia jej wiele przyjemności, nie mniej jednak pojawiają się trudności.

Reklama

"Jestem zakochana we wnętrzach orientalnych, ciepłych, gdzie są różne kolory, przyjemne tkaniny i poduszki. A mój mąż jest minimalistą, preferuje biel, metal i szkło" - zdradza Szulim.

Mimo, że prezenterka jest jedynaczką i jak sama przyznaje "księżniczką, dla której spełnia się każdą zachciankę", to ma świadomość, że będąc żoną, musi przystawać na kompromisy.

Prezenterka wyznaje też, że nie ma pojęcia o gotowaniu.

"Moja mama nauczyła się gotować dopiero wtedy, kiedy ja pojawiłam się na świecie. Może więc i ja się nauczę tej sztuki, gdy zostanę mamą" - dodaje na swoje usprawiedliwienie.

Od gotowania obiadów znacznie bardziej pasjonują ją natomiast... motocykle.

"Złapałam bakcyla motocyklowego zanim jeszcze poznałam Adama" - wyznaje Szulim.

Dziennikarka sprzedała jednak swój ostatni motocykl.

"Na wiosnę z pewnością kupię nowy i, mimo pewnego ryzyka, będę nim jeździć" - zapewnia dziennikarka.

Imperium TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: prezenterka | dziennikarze | szulim | motocykle | lubi | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje