Reklama

Nie tylko uśmiech, szpilki i makijaż

Parę dni temu informowaliśmy, że Katarzyna Pakosińska, najbardziej znana z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Dlaczego artystka zdecydowała się podjąć taneczne wyzwanie?

Najbardziej charakterystyczny śmiech polskiego show-biznesu już od jesieni zabrzmi na antenie TVN. Katarzyna Pakosińska to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na udział w 13. edycji "Tańca z gwiazdami".

Reklama

Sławę przyniosły jej występy wraz z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Dała się poznać jako ciepła i zawsze uśmiechnięta artystka i właśnie tym zaskarbiła sobie sympatię widzów. Od lutego 2011 roku przestała występować z Kabaretem Moralnego Niepokoju i rozpoczęła karierę na własny rachunek. Czy "Taniec z gwiazdami" doda jej skrzydeł?

- Taniec z gwiazdami to program kochany przez widzów, wciąż wzbudza ogromne emocje, czyli ma "to coś". A ja lubię to "coś"! - powiedziała w rozmowie z TVN artystka.

- Moje przyjaciółki, które już zatańczyły w programie, powtarzają, że nigdy w życiu tak o siebie nie dbały, jak podczas tej pracy, nigdy tak świetnie się nie czuły, wyglądały. To super zachęta, prawda? - dodała.

Katarzyna Pakosińska prywatnie bardzo lubi tańczyć i nie boi się treningów, które zapełnią jej kalendarz.

- Przez wiele lat ciężko pracowałam na estradzie, a ta praca to nie tylko efekt końcowy, czyli uśmiech, szpilki i makijaż. Wierzę więc, że dam radę, a same treningi i wysiłek z nimi związany sprawią mi sporą frajdę.

Na jaki taniec najbardziej czeka Katarzyna Pakosińska?

- Nie potrafię wskazać faworyta, bo się jeszcze na tym nie znam. Ale na pewno oczy mi się zaświecą przy tańcach z pasją, kiedy poczuję wyzwanie, by się otworzyć, zaintrygować, zmusić do przekroczenia kolejnych barier - powiedziała artystka.

Przypomnijmy, że do udziału w tanecznym show dali się już namówić m.in. dziennikarka i aktorka Anna Wendzikowska, narciarz Stanisław Karpiel, znany z "M jak miłość" aktor Kacper Kuszewski i Billguun Ariunbataar - szalony wysłannik telewizji U1 Bator z "Szymon Majewski Show".

Według nieoficjalnych informacji, w programie zatańczą również: aktorki Edyta Olszówka i Katarzyna Zielińska oraz Weronika Marczuk, była żona Cezarego Pazury.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje