Reklama

Reklama

Nie odchodzi z Leśnej Góry!

Wbrew plotkom, doktor Witold Latoszek wcale nie rozstaje się z pracą w szpitalu w Leśnej Górze, a wcielający się w tę postać Bartosz Opania nie odchodzi z "Na dobre i na złe" - mówi Agnieszka Krakowiak-Kondracka, scenarzystka wiodąca popularnego serialu medycznego.

Ostatnio w mediach pojawiły się plotki o tym, że jesienią Witek Latoszek definitywnie zniknie z Leśnej Góry, bo grający go Bartosz Opania odchodzi z "Na dobre i na złe". Zdementowała jej produkcja serialu.

My poprosiliśmy o komentarz scenarzystkę Agnieszkę Krakowiak-Kondracką.

- Witek Latoszek i jego serialowa żona Lena (Anita Sokołowska) to jedna z najbardziej lubianych przez widzów par w naszym serialu - mówi Agnieszka Krakowiak-Kondracka, scenarzystka wiodąca "Na dobre i na złe". - Dlatego nie może być nawet mowy o tym, by grający ich Bartek Opania i Anita Sokołowska zniknęli z produkcji.

Reklama

Scenarzystka przypuszcza, że plotki wzięły się stąd, iż Anita Sokołowska spodziewa się dziecka i siłą rzeczy przez pewien czas nie będzie pojawiała się na planie serialu. A skoro jej nie będzie, to zniknie i Bartosz Opania.

- Tymczasem produkcja "Na dobre i na złe" jest bardzo elastyczna - dodaje Agnieszka Krakowiak-Kondracka. - Uwzględniliśmy ciążę Anity Sokołowskiej w scenariuszu i cierpliwie poczekamy na jej powrót do pracy. A Bartek Opania wciąż będzie obecny w serialu, choć przez pewien czas z nieco mniejszą intensywnością. Tak to już w serialach bywa, że jedne wątki są wyciszane, a inne wychodzą na pierwszy plan. Zmienia się to cyklicznie, często w wyniku sytuacji życiowych aktorów.

Co jesienią czeka Lenę i Witka? Zaraz po wakacjach zdrada Witka wyjdzie na jaw - ujawnia Agnieszka Krakowiak-Kondracka.

- Dla Leny będzie to cios prosto w serce. Dlatego złoży w sądzie pozew o rozwód. A Witek postanowi za wszelką cenę nie dopuścić do rozpadu swojego małżeństwa. Będzie walczył o Lenę, i to z narażeniem własnego życia. Widzów czekają dramatyczne, pełne napięcia i emocji chwile. Oczywiście nie zabraknie też wzruszeń. Droga Witka do odzyskania Leny będzie bardzo długa i wyboista.

Oznacza to, że Witek wyciągnie naukę z dwóch chwil zapomnienia w ramionach rezydentki interny Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka). Choć nadal będzie się z nią spotykał w pracy w szpitalu w Leśnej Górze, już nigdy więcej do niczego między nimi nie dojdzie.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje