Reklama

Nie lubi "wiercić tyłkiem"

Nie przejęła się trzecim miejscem w "Tańcu z gwiazdami". Piękna, młoda, dynamiczna, ale i pokorna wobec życia. Czy zawsze taka była? Zapraszamy na spotkanie z Martą Żmudą Trzebiatowską.

- Każde osobiste czy zawodowe potknięcia czegoś mnie uczą. Staram się z nich wyciągnąć wnioski. Mam optymistyczne podejście do życia - wyznaje młoda aktorka.

Reklama

O programie "Taniec z gwiazdami" mówi:

- Przykro mi tylko, że tak mało potańczyłam sobie tańców standardowych, które kocham całym sercem. Tych bardziej eleganckich. (...) Więcej tańczyłam takich, gdzie trzeba wiercić tyłkiem, a tego nie lubiłam.

Najbardziej w tej chwili popularna i... nie bójmy się powiedzieć tego wprost - najbardziej pożądana przez mężczyzn gwiazda będzie gościem niedzielnego programu RMF Extra.

Dowiecie się nie tylko, że Marta jest kobietą powściągliwą, ale rozmowa będzie także dotyczyć jej seksualności. A to mała próbka na zachętę...

O jej temperamencie, pokorze wobec życia i dlaczego nie lubi "wiercić tyłkiem" usłyszycie już w niedzielę, 30 listopada, w programie RMF Extra. Początek o godz. 10:00.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje