Reklama

Reklama

Nie będzie już Magdy Mołek w TVN?

Widzowie TVN Style nie zobaczą jesienią talk-show Magdy Mołek "W roli głównej". Programu nie ma w jesiennej ramówce stacji. Co się stało?

Widzowie TVN Style nie zobaczą jesienią talk-show Magdy Mołek "W roli głównej". Programu nie ma w jesiennej ramówce stacji. Co się stało?
Programu Magdy Mołek nie będzie w jesiennej ramówce TVN /AKPA

Choć stacja TVN wyraża nadzieję, że nadal będzie współpracować z Magdą Mołek, ona sama nie zdradza, czy jej program jeszcze wróci do TVN Style.

Powodem tego może być to, że Magda Mołek założyła niedawno na YouTubie kanał "W Moim Stylu", który obecnie subskrybuje ponad 31 tys. internautów.

"Pierwszym słowem, jakie powiedziałam było "dlaczego" - tak, to byłby super wstęp do tego opisu, ale nie mam na powyższe żadnych dowodów. Pytam odkąd pamiętam i już trudno, tak zostanie. (...) Jestem dziennikarką od 25 lat. W telewizji pracowałam prawie wszędzie. Nie, nie chodzi mi o stacje telewizyjne, choć łatwiej wymienić te, w których mnie jeszcze nie było. Z akcentem na jeszcze. A ponieważ z wiekiem nasila mi się potrzeba wolności i niezależności, to teraz będę pytać TUTAJ. Dla Was, o Was i z Wami. Witajcie W MOIM STYLU" - napisała Magda Mołek o swoim nowym kanale.

Reklama

O zmianach w swoim życiu zawodowym dziennikarka opowiadała Karolowi Paciorkowi na kanale Imponderabilia na YouTubie.

"Chciałam zrobić to, co chodziło mi po głowie od lat. Odważyłam się wywrócić to wszystko do góry nogami, skoczyć na główkę. Czyli w moim stylu robić moje rozmowy" - wyznała Mołek.

"Chciałam mieć poczucie, że w przestrzeni, w której się poruszam, jestem wolna" - dodała.

Z prowadzenia "Dzień dobry TVN" Mołek zrezygnowała już w ubiegłym roku, by mieć więcej czasu dla rodziny.

"Nie mogę być nieobecna w domu w weekendy. Koniec kropka (...) Formuła tego programu dla mnie się wyczerpała" - stwierdziła.

Program Magdy Mołek "W roli głównej" pojawił się na TVN Style jesienią 2007 roku. Czy talk-show jeszcze pojawi się na antenie, nie wiadomo.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Mołek | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy