Reklama

Nicole Kidman w nowym serialu twórczyń "GLOW"

Po nagłym i niespodziewanym rozstaniu z Netfliksem, duet Liz Flahive i Carly Mensch znalazł dla siebie nowe miejsce. To inna platforma streamingowa, a dokładniej rzecz biorąc Apple TV+. Autorki sukcesu serialu "GLOW" stworzą dla tej platformy serial zatytułowany "Roar".

Nicole Kidman ostatnio gustuje w serialach

Trzy sezony serialu "GLOW" wyemitowane na Netfliksie okazały się sporym sukcesem. Dlatego decyzja giganta streamingowego o skasowaniu tej produkcji była ogromnym zaskoczeniem. Tym większym, że przed wybuchem pandemii COVID-19 nakręcono już pierwszy odcinek czwartego sezonu serialu. Powodami stojącymi za skasowaniem serialu stały zdaniem Netfliksa przedłużająca się przerwa z powodu pandemii oraz duże koszty generowane przez tę produkcję. Na nic zdały się protesty twórców i aktorek występujących w serialu. Nie udało się wpłynąć na zmianę decyzji.

Twórczynie "GLOW", czyli Flahive i Mensch, tworzą już nową produkcję - serial "Roar". Jedną z jego gwiazd będzie Alison Brie. Wystąpi w nim u boku nie byle kogo, bo udział w produkcji potwierdziły już Nicole Kidman, Cynthia Erivo oraz Merritt Wever. Scenariusz serialu, który ma mieć formę antologii, został oparty na książce "Głos" autorstwa Cecelii Ahern. Nie będzie to pierwsza książka Ahern przeniesiona na duży ekran. Wcześniej ekranizacji doczekały się "P.S. Kocham cię" oraz "Na końcu tęczy", na podstawie której powstał film "Love, Rosie".

Reklama

"Głos", to jak czytamy w oficjalnym opisie książki Ahern, wyjątkowy, poruszający i działający na wyobraźnię zbiór opowieści o kobietach. Prezentując dylematy, przed którymi kobiety stają, oraz ich aspiracje i dążenia, autorka łączy magiczny realizm z typowymi życiowymi sytuacjami, co prowadzi do zaskakujących i często zabawnych sytuacji. Ahern pisze o małżeństwie i wychowywaniu dzieci, o polityce i wielkiej karierze.

Jej bohaterki muszą stawić czoło zarówno zwykłym, przyziemnym problemom, jak i sprawom zagadkowym, których źródła ani przyczyn nie sposób jednoznacznie ustalić. Zmagają się z przeszkodami, pokonują przeciwności losu, szukają szczęścia i radości, nie zważając na to, że ich świat w znaczniej mierze kształtują opinie i oceny innych ludzi. Każda na swój sposób odkrywa drzemiącą w niej siłę.

Według informacji podanych przez portal "Variety", serwis Apple TV+ zamówił osiem półgodzinnych odcinków tego serialu. Data jego emisji nie jest jeszcze znana.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nicole Kidman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje