Reklama

Reklama

"Nic się nie stało": Pierwszy zwiastun dokumentu o pedofilii w środowisku celebrytów

Jacek Kurski zaprezentował zwiastun nowego dokumentu TVP. „Nic się nie stało” w reżyserii Sylwestra Latkowskiego opowie o pedofilii i hipokryzji w środowisku celebrytów.

Jacek Kurski zaprezentował zwiastun nowego dokumentu TVP. „Nic się nie stało” w reżyserii Sylwestra Latkowskiego opowie o pedofilii i hipokryzji w środowisku celebrytów.
Kiedy TVP pokaże dokument "Nic się nie stało"? /TVP

O czym będzie opowiadał film "Nic się nie stało"? Wiadomo tylko, że będzie dotyczył pedofilii wśród elit i ma udowodnić, że problem nie dotyczy tylko polskich księży. "Niedługo go pokażemy, wstrząsający. Będzie dym" - Kurski zapowiedział w grudniu w rozmowie z gazetą "Sieci". 

Przypomnijmy, że tuż przed wyborami parlamentarnymi w TVP wyemitowano film dokumentalny "Inwazja", w którym w krytycznym tonie opisano demonstracje na rzecz praw środowisk LGBT. Natomiast w połowie maja 2019 roku, tydzień po udostępnieniu dokumentu "Tylko nie mów nikomu" Tomasza i Marka Sekielskich o pedofilii wśród księży, TVP Info po ponad 10 latach przerwy wyemitowało film dokumentalny "Pedofile" Sylwestra Latkowskiego z 2005 roku.

Reklama

Sylwester Latkowski to reżyser filmowy, autor i prezenter programów telewizyjnych, a od kilku lat publicysta, redaktor naczelny serwisu Kulisy24.

"Zupełnie nie obawiam się tego, że telewizja mogłaby poddać [film] cenzurze. Nie wiem natomiast, jak zareagują środowiska sportretowane w moim dokumencie" - reżyser mówił w grudniu w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Latkowski dnie chciał przed premierą ujawnić, kto będzie bohaterem jego filmu. "Mogę powiedzieć, że padną nazwiska osób znanych, które powinny wytłumaczyć się z kilku rzeczy" - dodał reżyser.

"To będzie opowieść o bezsilności. W 2005 roku zrealizowałem film 'Pedofile'. Od tamtego czasu przyglądałem się blisko kilku sprawom. Nic się nie zmienia. Bogaci i wpływowi omijają prawo i czują się bezkarni. Zajmując się pedofilia wśród elit, tylko się obrywa" - Latkowski napisał na Facebooku.

W grudniu 2019 zapowiadał, że premiera "Nic się nie stało" zaplanowana jest na styczeń 2020 w TVP. Na razie nie znamy jeszcze dokładnej daty emisji dokumentu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwester Latkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL