Reklama

Nerwowo przed finałem!

Brakuje ci słuchu, talentu i osobowości" - tak występ Edyty Herbuś podsumowała Elżbieta Zapendowska. Nie pomógł wielki przebój Ich Troje "A wszystko to bo ciebie kocham" i fakt, że zaśpiewała go w duecie z Michałem Wiśniewskim. Nerwowo było już do końca ostatniej odsłony "Jak Oni śpiewają".

Edyta Górniak próbowała bronić swojej imienniczki, ale nie do końca "Trochę się muszę zgodzić z Elą. Ale ja tak Cię lubię Edytko" - wyznała gwiazda. Przyjaciółka Edyty Herbuś - Maria Wiktoria Wałęsa - inaczej komentowała całą sytuację "Nie musze Cię bronić, masz charyzmę, ludzie Cię kochają".

Reklama

Po piosence "Smak słów" wykonanej już solo - Edyta Herbuś, zażądała od Elżbiety Zapendowskiej, aby ta nie wypowiadała się na temat jej osobowości. "Osobowość poznaje się na scenie" - odpowiedział jej jurorka, przyznając po raz kolejny tego wieczoru 2 pkt.

Sobotni "jak Oni śpiewają" rozpoczął się jednak od rockowego "Teraz wiem" i duetu Marzeny Sztuki i Szymona Wydry. "Bardzo fajnie poradziłaś sobie z tą piosenką" oceniła Edyta Górniak. Jak się okazało była to przedostania piosenka Marzeny Sztuki, która po części duetów odpadła z programu.

Kolejnym duetem który pojawiał się na scenie byli Robert Moskwa i Patrycja Markowska w piosence "Kołysanka". "Robert ma takie ciepło w oczach, ze to musiało wyjść" - mówiła na gorąco wokalistka. "Ciągle jestem Tobą zaskoczona i myślę, że jest fajnie" - dorzuciła Elżbieta Zapendowska.

Cygański duet Maryla Rodowicz i Agnieszka Włodarczyk wykonał "Dziś prawdziwych cyganów już nie ma". "Nie dość, ze świetnie wyglądasz, to świetnie śpiewasz. Preferowałem zawsze brunetki, dziś przerzucam się na blondynki" - wyznał ze szczerością Rudi Schubert. "Chyba nie widziałam i nie słyszałam jeszcze takich cygańskich serc z blond włosami" - dorzuciła Edyta Górniak. Jeszcze piękniej mówił o Agnieszce Andrzej Nejman - "Ty nie jesteś pełna treści, ty jesteś treścią. Proszę wydaj płytę chce patrzeć na świat twoimi oczami".

Najlepsze wykonanie tego wieczoru należało jednak do duetu Natasza Urbańska - Krzysztof Cugowski. Zaśpiewana a capella piosenka "Jest taki samotny dom" zabrzmiała monumentalnie. "Przejmujące i piękne" - powiedział tylko Rudi Schubert. "Uwielbiam jak po prostu śpiewasz - 6 pkt" - oceniła Edyta Górniak.

Bardzo udane wykonania w drugiej części programu mieli niemal wszyscy uczestnicy show. 5,6 pkt dostał Robert Moska, który usłyszał od Edyty Górniak, ze jest jej cichym faworytem. Po 6,0 pkt. otrzymały od jurorów Agnieszka Włodarczyk i Natasza Urbańska.

Cieszę się, że muzycznie się ktoś taki jak Agnieszka objawił. Któraś z dwójki Agnieszka, Natasza wygra ten program" - prorokowała Elżbieta Zapendowska "Obie są gotowe na karierę muzyczną" - dodała Maryla Rodowicz.

Ostatnie minuty należały do brytyjskiej gwiazdy Melanie C, która zaśpiewała dwie piosenki w tym swój ostatni hit "First Day Of My Life". Potem były już tylko emocje związane z nominacjami. Po raz ostatni w programie pojawił się brylantowy joker. Marzena Sztuka przyznała go Robertowi Moskwie, a wśród nominowanych znalazły się tym razem Edyta Herbuś i Natasza Urbańska. Która z nich odpadnie i za tydzień zaśpiewa po raz ostatni? Przekonamy się już za tydzień.

Polsat

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: elżbieta | robert | Natasza Urbańska | Jak oni śpiewają

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje