Reklama

Natasza Urbańska zaskoczyła fanów

Kuba Wojewódzki postanowił pochwalić się na swoim Instagramie zdjęciem, na którym pozuje z Nataszą Urbańską. Aktorka gościła w restauracji dziennikarza. Uwagę przykuła nowa fryzura gwiazdy, która oczarowała fanów.

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska jest wszechstronną artystką, nie ogranicza się jedynie do grania w teatrze, ale także świetnie śpiewa i jest prezenterką telewizyjną. Żona Janusza Józefowicza jest od 1993 roku związana z teatrem "Buffo". Gwiazda ma doskonałą relację ze swoimi fanami, którzy mogą liczyć na wiele zdjęć, jakie publikuje w swojej internetowej galerii.

Reklama

Nieoczekiwanie o spektakularnej metamorfozie Nataszy Urbańskiej mogliśmy dowiedzieć się z mediów społecznościowych Kuby Wojewódzkiego. "Król TVN-u" opublikował zdjęcie, na którym widzimy go wraz z Nataszą w warszawskiej restauracji należącej do dziennikarza.

"Zbilansowane śniadanie. 1 piękna kobieta. 1 piękny mężczyzna. Zero tłuszczu" - czytamy podpis pod zdjęciem.

Fani od razu zwrócili uwagę na nową fryzurę artystki. Wielu stwierdziło, że w nowych wydaniu Natasza Urbańska nie przypomina dawnej siebie. Nie zabrakło uszczypliwych głosów odnoszących się do podpisu Kuby, które twierdzą, że na kadrze widać piękną kobietę, jednak showmanowi daleko do pięknego mężczyzny.

"Ta Pani jest prze prze prze PIĘKNA",  "Piękna kobietę widzę, a ten piękny mężczyzna gdzie?", "Piękna i Bestia", "Kim jest śliczna dziewczyna na zdjęciu?" - brzmią komentarze pod zdjęciem.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Konrad Lubaszewski

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje