Reklama

Natasza Urbańska o nowym show!

Mamy już prowadzącego Huberta Urbańskiego, teraz czas na Nataszę Urbańską. To już pewne! Wokalistka poprowadzi show dla TVP. Kto za tym stoi... Janusz Józefowicz.

Natasza Urbańska po przegranej w programie "Jak Oni śpiewają?" odwraca się na pięcie od Polsatu i idzie do TVP. Tam czekają na nią z otwartymi rękoma, choć to Polsat, w serialu i programie dał jej największą popularność.

Reklama

W światku show biznesu zawrzało. Spekulowano, że Agnieszka Włodarczyk pokonała Nataszę bo Józefowicz niepotrzebnie się wtrącał co do jej udziału w programie. Teraz pora na rehabilitację. Janusz Józefowicz przygotowuje dla TVP1 nowy show muzyczno-taneczny. Jego twarzą zostanie... Natasza.

"Bardzo się cieszę (...). Jesienią nie planuję udziału w programach rozrywkowych innych stacji telewizyjnych, gdyż udział w nowym projekcie TVP1 jest dla mnie ogromnym wyzwaniem zawodowym" - mówi w komunikacie prasowym Natasza Urbańska.

W show Józefowicza mają się pojawić największe światowe gwiazdy i światowe przeboje muzyczne.

"Nowy program, który pojawi się w jesiennej ramówce Jedynki jest naszym autorskim pomysłem. Cieszę się, że nową gwiazdą będzie właśnie Natasza Urbańska. Jest utalentowaną, świetnie tańczącą i śpiewającą artystką" - uzasadnia decyzję Małgorzata Raczyńska, dyrektor TVP1.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Janusz | Janusz Józefowicz | TVP1 | TVP | natasza urbanska | Natasza Urbańska | show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje