Reklama

Natalia Siwiec: Zaprosili mnie na mundial do Brazylii

Natalia Siwiec mimo oferty ze strony Brazylijczyków nie zdecydowała się na odwiedzenie ich kraju w czasie mundialu i dopingowanie piłkarzy na trybunach, tracąc tym samym szansę na zdobycie tytułu miss mundialu. Modelka uważa, że jest już na innym etapie swojej kariery i tego typu tytuły już jej nie interesują.

Celebrytka zasłynęła podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Swoją urodą i aktywnym kibicowaniem zwróciła uwagę fotoreporterów. Dzięki temu jej kariera nabrała rozpędu, dlatego nie skusiło jej zaproszenie na mundial i powalczenie o tytuł najpiękniejszej.

Reklama

- Miałam propozycje z brazylijskiej strony, żeby pojawić się na trybunach. Ale to już nie byłoby to samo. To już było 2 lata temu, tamte emocje opadły, a ja już jestem zupełnie gdzie indziej, na zupełnie innym etapie mojej kariery. Już po prostu mnie to tak jakoś nie kręci do końca - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Natalia Siwiec, modelka.

Mistrzostwa świata odbywają się w Brazylii, gdzie Natalia Siwiec przez dość długi czas mieszkała razem z mężem Mariuszem Raduszewskim. Oboje jednak uznali, że nie jest to dobry moment na odwiedzenie tego kraju.

- Nie polecieliśmy do Brazylii, ponieważ stwierdziliśmy, że w tym czasie to nie będzie prawdziwa Brazylia, tylko miejsce, do którego przyjadą turyści, którzy będą się błąkać po ulicach, a Brazylijczycy gdzieś zginą. A Brazylia jest najfajniejsza, kiedy jest brazylijska, kiedy są Brazylijczycy, kiedy można poczuć ich energię. Polecimy tam w innym terminie, może na karnawał w przyszłym roku - zapewnia Natalia Siwiec.

Mimo że Natalia Siwiec nie poleciała tym razem do Brazylii, to niezmiennie jest fanką piłki nożnej i stara się śledzić w miarę możliwości rozgrywki podczas obecnych mistrzostw świata i oczywiście najbardziej kibicuje Brazylii.

- Nie mam możliwości oglądania wszystkich spotkań, natomiast najbardziej podobał mi się oczywiście mecz Brazylia-Chile. Byłam tak strasznie za Brazylią, że chyba bym się popłakała, jakby nie przeszli dalej. Zresztą po tym meczu było tak bardzo dużo emocji, że słyszałam o kilku zgonach, zawałach serca w Brazylii. Nie dziwię im się wcale, bo oni żyją tylko tą piłką - komentuje modelka.

Natalia Siwiec to modelka, która rozgłos zyskała dzięki pozowaniu na trybunach w czasie Euro 2012. Wykorzystała swoją popularność i pojawiła się na warszawskich salonach. Wzięła udział w "Dancing with the stars: taniec z gwiazdami" na antenie Polsatu i miała własne reality-show w stacji Viva Polska.


Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Miss mundialu | Mundial 2014 | Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje