Reklama

Natalia Siwiec z własnym reality-show

Już na początku listopada rozpoczną się zdjęcia do najnowszego programu kanału VIVA Polska "Enjoy the view

Kamery będą towarzyszyć nie tylko pierwszoplanowej bohaterce. Widzowie poznają bliżej jej męża i rodziców, siostrę oraz najbliższych przyjaciół.

Reklama

Program zarejestruje przygotowania do wielkich wyjść, sesji zdjęciowych, ekipa telewizyjna podejrzy, jak Natalia dba o urodę i nie odmówi sobie sprawdzenia, jak radzi sobie z tzw. szarą rzeczywistością.

Czy piękność z okładek gotuje obiady i sprząta? Jak jej tata reaguje na odważne pictoriale, a mama na ekstrawaganckie stroje? Nie tylko tego się dowiemy, obiecują producenci show.

Natalia Siwiec jest jedną z najpopularniejszych postaci w polskim show biznesie. Od momentu okrzyknięcia jej Miss Euro upłynęło nie tylko sporo czasu, wiele się też zmieniło. Jej kariera nabrała tempa, potencjał został dostrzeżony przez wielu ludzi, a i ona sama dużo pewniej i odważniej podejmuje zawodowe decyzje.

Okazuje się jednak, że Natalia to nie tylko gorące okładki i bankiety. Natalia to też rodzina, zupełnie zwyczajna codzienność, ukochany pupil Gucio, dużo humoru i nieustające zmiany.

Zdjęcia do programu "Enjoy the view <3 Natalia" wystartują na początku listopada. Reality-show będzie można oglądać na kanale VIVA Polska.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje