Reklama

Natalia Siwiec o Ani Lewandowskiej

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że w nowym sezonie reality show Natalii Siwiec "Enjoy the view" pojawi się Anna Lewandowska, żona naszego słynnego piłkarza. Siwiec zaprzecza jednak, by kiedykolwiek rozważała taką możliwość.

Znana modelka przyznała, że ceni Annę Lewandowską i chętnie korzysta z jej porad dietetycznych. Zaprzecza jednak, aby się przyjaźniły.

Reklama

- Myślę, że na pewno byłoby to bardzo ciekawe, gdybyśmy teraz zaczęły się wszędzie pojawiać razem i gdybyśmy planowały jakiś projekt. Na pewno wszyscy mieliby o czym pisać. Ania jest bardzo dobrym dietetykiem i czasami po prostu doradza mi w pewnych kwestiach i bardzo dużo pomogła mi w wielu rzeczach - wyjaśnia Natalia Siwiec w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Modelka podkreśla też, że wbrew doniesieniom mediów, jej i Anny Lewandowskiej nie łączy przyjaźń.

- To jest rozdmuchane do rangi wielkiej przyjaźni. Tak jest w polskim show-biznesie, że jak ktoś się spotka z kimś prywatnie i koleżeństwo to jest zbyt mało, to od razu musi to być wielka przyjaźń - zauważa modelka.

Siwiec przyznaje, że wielokrotnie spotykała się z żoną najsłynniejszego polskiego piłkarza, dementuje jednak doniesienia jakoby Lewandowska miała się pojawić w jej reality-show.

- Myślę, że pojawienie się Ani w moim programie, nie jest jej do niczego potrzebne. Oczywiście bardzo ją cenię i uwielbiam jako osobę, natomiast absolutnie nie mam takich planów - dodaje Natalia Siwiec.

Natalia Siwiec odniosła się także do krytyki jakiej ostatnio nie szczędzą Annie Lewandowskiej internauci. Krytykom nie podoba się przede wszystkim nadmierna obecność w mediach Lewandowskich, których prasa określa mianem "polskich Beckhamów". Natalia Siwiec uważa, że fala krytyki wynika z zazdrości wobec osoby, która osiągnęła sukces.

- Jest straszna nagonka na Anię teraz, ona jest tak fajną dziewczyną i naprawdę robi ciekawe rzeczy. Faktycznie jest tak, że w Polsce się po prostu takich osób nie lubi - podkreśla Natalia Siwiec.

Anna Lewandowska jest absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, ukończyła dwa kierunki studiów: jest menadżerem sportu i specjalistą ds. żywienia. Sportem zajmuje się od trzynastego roku życia, ma na koncie kilkanaście medali, zdobytych indywidualnie i drużynowo, w karate tradycyjnym. Prowadzi blog, na którym dzieli się swoją wiedzą z zakresu zdrowego stylu życia. Od roku jest żoną napastnika reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje