Reklama

Natalia Siwiec: Cieszcie się widokiem!

To program, w którym chciałam pokazać swoje życie, męża, spotkania z przyjaciółmi i imprezy moimi oczami - mówi o nowym show jego bohaterka, Natalia Siwiec. Co jeszcze nas czeka?

Od 2012, w którym została okrzyknięta "Miss Euro", minęło 1,5 roku. - To było coś takiego, jakbym wpadła do jakiejś wirującej machiny, której obsługi musiałam się uczyć - wspomina początki w show-biznesie.

Reklama

- Teraz czuję się jak ryba w wodzie, ale nadal wszystko w moim życiu dzieje się szybko - dodaje ze śmiechem Natalia Siwiec.

Efektem szybkiej kariery jest nowy program - "Enjoy the view Love Natalia". Skąd się wzięła nazwa? - Śmieję się, że noszę reklamę show na sobie, bo te słowa to jeden z moich tatuaży - tłumaczy.

Jakim widokiem będzie więc cieszyć Natalia? Show został przeniesiony na godzinę 22:00, więc możemy się spodziewać kontrowersji.

- Poleciłabym go wszystkim, ale raczej nie grzecznym dzieciom - opisuje ze śmiechem Natalia.

To będzie też zupełnie nowy format reality show: - Kamery nie towarzyszyły nam 24 godziny na dobę, ale były z nami tak często, że czasami miałam ich serdecznie dość. Zachowywaliśmy się naturalnie, żyliśmy swoim życiem, ale to życie pisało nam scenariusz, nie odwrotnie - tłumaczy tajemniczo.

A co to oznacza? - Myślę, że udało nam się pokazać piękne chwile naszego związku z Mariuszem, ale pamiętajmy, że to show, więc będzie mnóstwo śmiechu i zabawnych zdarzeń. Natalia powiedziała też, po kim ma taką łatwość obcowania z kamerą.

- Moi rodzice mieli przyjechać na plan show na trzy dni, a zostali ponad tydzień. I wyszło wtedy, że mój tato to prawdziwe zwierzę telewizyjne! - mówiła z przejęciem gwiazda show.

Zresztą mąż Natali Mariusz Raduszewski ujął najlepiej plusy programu. - Mimo kamer, udało nam się zachować maksimum spontaniczności i naturalność, więc cieszcie się widokiem!

WBS


Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: widok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje