Reklama

Reklama

"Nasz nowy dom": Nowe odcinki od 2 września. Nowa twarz w programie!

Mówi się, że dom tworzą ludzie, a nie ściany, ale trudno wieść spokojne życie, gdy codzienność wypełniona jest niepewnością i troską o dach nad głową. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Katarzyna Dowbor i niezastąpiona ekipa "Naszego nowego domu"! Od 8 lat przeprowadzają metamorfozy domów i mieszkań, do tej pory pomogli aż 240 rodzinom! W 17. sezonie programu do znanej już widzom drużyny: Martyny Kupczyk, Macieja Pertkiewicza i Wojciecha Strzelczyka dołączy nowa architektka - Marta Kołdej. Emisja programu od 2 września, w każdy czwartek, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

Do ekipy programu "Nasz nowy dom" dołączyła nowa architektka Marta Kołdej (2P)

Przed nami 17. sezon programu, który odmienia życie rodzin wyjątkowo doświadczonych przez los. Już od września czekają nas kolejne poruszające historie i 12 zdumiewających metamorfoz. Jesienią ekipa "Naszego nowego domu" przemierzy setki kilometrów, by dotrzeć do kolejnych bohaterów. Pojawią się m.in. na Podbeskidziu, Zamojszczyźnie, w Wielkopolsce. Wszędzie tam ekipa programu będzie starała się wesprzeć rodziny i dać im szansę na lepszy los.

W jednym z odcinków poznamy historię pana Łukasza, który samotnie wychowuje 4 dzieci. Jego narzeczona i matka dzieci zmarła na gruźlicę 3 lata temu, a dzieci były świadkami jej śmierci... Rodzina żyje w niewielkim domu bez łazienki. Ojciec pracuje na pół etatu u sąsiada, jednak zarobione pieniądze nie wystarczają na remont...Sprawy w swoje ręce weźmie ekipa "Naszego nowego domu", a domownicy usłyszą słowa, na które tak bardzo czekali: "wyremontujemy Wasz dom!".

Reklama

Poza metamorfozą domów bohaterowie programu mogą liczyć również na wsparcie w zawodowym rozwoju poprzez kursy i szkolenia, które mogą pomóc wrócić im na rynek pracy, zainspirować do zmian, odkryć i wykorzystać ich talenty. W premierowych odcinkach, w trosce o środowisko, ponownie pojawi się wiele rozwiązań ekologicznych, takich jak pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne.  

Program niezmiennie poprowadzi Katarzyna Dowbor, a remontami zajmie się niezawodna drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz, Wojciech Strzelczyk, Marta Kołdej oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

"Nasz nowy dom": Nowa architektka w programie

W drugim odcinku 17. sezon zadebiutuje Marta Kołdej - absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej z architekturą związana już od dwudziestu lat. Marta najbardziej lubi tworzyć domy i mieszkania dla rodzin. Ceni sobie kontakt z ludźmi, którzy mieszkają w stworzonych przez nią wnętrzach. Co mówi o swoim udziale w programie?

"Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, móc pracować ramię w ramię z tak doświadczonymi Architektami: Martyną, Maćkiem, Wojtkiem i oczywiście ikoną polskiej telewizji Katarzyną Dowbor. Cieszę się także na pracę zespołową z ekipami wykonawców, bez których program by nie istniał. Myślę, że opinie o świetnej atmosferze na planie absolutnie nie są przesadzone, chociaż na pewno pod koniec każdego odcinka jest bardzo gorąco. Fantastycznie jest móc dołożyć swoją cegiełkę do projektu, w którym ludzie pomagają zmienić życie innym ludziom".

Premierowe odcinki w każdy czwartek, od 2 września, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje