Reklama

Największe wpadki prowadzących "Dzień Dobry TVN"

"Zamrożone jajka" Marcina Mellera, "Polacy cierpiący na erekcję" Magdy Mołek, alarm przeciwpożarowy w trakcie wizyty Edyty Górniak... Z okazji 10-lecia "Dzień Dobry TVN" gwiazdy śniadaniowego programu przypomniały o swych największych wpadkach na wizji.

Magda Mołek i Marcin Meller wiedzą, co to znaczy "wpaść" w programie na żywo

Marcin Meller wspomniał swój komentarz dotyczący decyzji Joanny Krupy o zamrożeniu jajek. Dziennikarz pamięta, że obawa o "zamrożenie własnych jajek" zaowocowała internetowym hejtem.

Reklama

Inna z prowadzących "DD TVN" - Magda Mołek - do dziś śmieje się zaś na myśl o swej wpadce w jednej z porannych rozmów, podczas której ogłosiła, że "2 miliony Polaków cierpi na erekcję".

Śniadaniowy duet Kinga Rusin-Bartosz Węglarczyk zapamiętał niespotykaną sytuację związaną z wizytą w studio Edyty Górniak. Ani prowadzący, ani wokalistka nie wiedzieli jak się zachować, kiedy nagle - razem z widzami usłyszeli, że w budynku ogłoszono alarm przeciwpożarowy.

Przypomnijmy, że w poniedziałek, 7 września, w "Dzień Dobry TVN" zadebiutował nowy prowadzący - Jarosław Kuźniar. Jego partnerka Anna Kalczyńska w pierwszym odcinku programu na żywo pomyliła imię współprowadzącego... Jak przyznała, nie był to celowy zabieg służący rozluźnieniu atmosfery, a przypadek. - To z emocji - dobrze, że nie powiedziałam Robert [Kantereit - poprzednik Kuźniara - przyp. red.]- wytłumaczyła Kalczyńska.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dzień Dobry TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL