Reklama

Najsztub: Odważne pytania, szczere odpowiedzi

Intymna atmosfera, odważne pytania i szczere odpowiedzi. Co sprawia, że znane kobiety tak otwierają się przed Piotrem Najsztubem?

Czy pan przeklinał kiedyś fakt, że jest mężczyzną i chciał zostać kobietą?

Reklama

Piotr Najsztub: - Miałem takie fantazje w... łóżku. Bo wydaje mi się, że te sprawy kobiety przeżywają inaczej, głębiej... I chciałbym móc poczuć to, co czują panie.

Jak się panu rozmawia z kobietami?

- To jest dla mnie naturalne, bo ja od dziecka rozmawiam z kobietami. Babcia, mama, siostra, ciocie... Mężczyzn było zawsze mało w moim otoczeniu, a panie w dodatku mnie hołubiły - bo umiałem powiedzieć wierszyk, coś zaśpiewać, namalować, miałem w dodatku kręcone włoski - budziłem sympatię. I tak już zostało (śmiech). W dorosłym życiu polega to na tym, że nie mam kręgu znajomych facetów, nie spotykam się z nimi przy piwie. Jedynymi rozmówczyniami w życiu prywatnym są kobiety.

To może wyzwaniem byłby talk-show, w którym rozmawiałby pan z mężczyznami?

- Ale oni mnie nudzą, zwłaszcza jeśli miałbym rozmawiać z nimi o ich męskości. To temat, który wydaje mi się banalny. Często budzi rechot i żarty koszarowe, które mnie nie bawią.

Jednak dał się pan poznać jako dziennikarz, który rozmawia z politykami.

- Nadal to robię, ale to inny rodzaj rozmowy - o funkcji, jaką pełnią i zadaniach, jakie realizują. Nie rozmawiam z ich męskością, co najwyżej z ich ambicją lub upokorzeniem.

Która z kobiet pana zaskoczyła?

- Tatiana Okupnik. Z wcześniejszego spotkania zapamiętałem ją jako zamkniętą w sobie osobę. Tutaj poczuła siłę i zaskoczyła mnie pewnością siebie. Myślę, że to dlatego, że jest zakochana.

Jaki jest klucz doboru gości?

- Muszę być ich ciekawy, a one muszą jakoś akcentować swoją kobiecość. Dla Anny Grodzkiej było to związane z pokonaniem szklanej ściany. Małgorzata Rozenek wyraża to poprzez porządek. A Marta Grycan twierdzi, że kobiecość to jest przyjemność. Lekka nuda. Z nudy może zrobić to, lub tamto... Każda z nich inaczej czuje swoją kobiecość, dodaje swój kawałeczek do obrazu całości.

Rozmawiała Anna Janiak

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Najsztub | odpowiedzi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje