Reklama

Reklama

Najpopularniejsza babcia w Polsce

"Dostaję listy od dzieci w wieku 9-12 lat. Piszą, że chciałyby mieć taką babcię" - wyznaje Teresa Lipowska, która od lat wciela się w rolę Barbary Mostowiak w serialu "M jak miłość". Jak się okazuje, Dzień Babci to dla niej bardzo pracowity czas...

"Jestem dziś rozrywana przez wszystkie możliwe rozgłośnie" - powiedziała PAP Life Lipowska, zaraz po powrocie z telewizji. Jej serialowa Barbara stała się najbardziej znaną babcią w Polsce...

"Dostaję listy od dzieci w wieku 9-12 lat. Piszą, że oglądają serial i chciałyby mieć taką babcię. To są bardzo sympatyczne listy" - zdradziła aktorka, która przez ostatnie lata nie spędza Dnia Babci w pracy.

"Na planie nie obchodzę Dnia Babci. Zawsze proszę o wolne 21 stycznia, ponieważ wtedy zazwyczaj mam dużo zobowiązań. Chodzę do szkół, do przedszkoli, biorę udział w różnych akcjach z okazji tego dnia" - wyznała Lipowska.

Reklama

Barbara Mostowiak ma wiele wnucząt i swoich, i przybranych. Sama Teresa Lipowska ma dwoje i jak zaznaczyła, uwielbia spędzać z nimi czas.

"Mam bardzo miłe relacje z wnukami. Jestem pracującą babcią i nasze spotkania nie są częste, jednak uważam, że to dobrze, ponieważ nie można zbyt wtrącać się w życie swoich dzieci i wnuków. Najpiękniejsze są spotkania, gdy dzieci i wnuki same nas zapraszają" - powiedziała PAP Life Lipowska.

Aktorka zdradziła, że nie rozpieszcza wnuków wymyślnymi potrawami i dużą ilością słodyczy. "Oczywiście przynoszę zawsze moim wnukom słodycze, jednak nigdy za dużo, ponieważ rodzice ograniczają im słodkości, a ja stosuję się do ich metod. Nie rozpieszczam kulinarnie swoich wnuków. Przede wszystkim daję im siebie. Gdy do nich jadę, cały czas spędzam z nimi. Bawię się, czytam. Co roku zabieram też wnuki na wakacje. Dają mi wiele radości" - powiedziała aktorka, która w tym roku Dzień Babci obchodziła już w sobotę.

"Były przepiękne laurki, wierszyki i uroczysty obiad. Było fantastycznie" - zdradziła Lipowska.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Teresa Lipowska | M jak miłość | “M jak miłość”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL