Reklama

Najlepiej zarabiają w serialach

Ashton Kutcher, Claire Danes czy Jon Stewart od lat zabawiają publiczność - czy to w show, czy to w serialach. Ale kto z nich zarabia najwięcej? Okazuje się, że w amerykańskiej telewizji najwięcej za swoją pracę bierze Kutcher.

Ashton Kutcher, bohater "Dwóch i pół" za jeden sezon otrzymuje 750 tys. dolarów.

Reklama

Tuż za nim plasuje się Mark Harmon, który od dziesięciu lat jest jednym z głównych bohaterów w "Agenci NCIS" i zarabia rocznie 525 tys. dolarów. Jego kolega z planu Michael Weatherly zarabia połowę mniej.

Wśród kobiet najlepiej zarabia Claire Danes, dzięki serialowi "Homeland" - 250 tys. dolarów.

warto przypomnieć, że w niedzielę, 22 września, po raz 65. rozdano w Los Angeles nagrody Emmy, nazywane "telewizyjnymi Oscarami". W kategorii najlepsza aktorka serialu dramatycznego nagrodzono właśnie Claire Danes, odgrywająca rolę agentki CIA w serialu "Homeland". Aktorka otrzymała to wyróżnienie już po raz drugi z rzędu.

W zestawieniu tuż za Claire Danes jest Amy Poehler za udział w "Parks and Recreation" - 200 tys. dolarów.

Odstaje od nich nawet sam Robin Williams, który po raz pierwszy od 30 lat zgodził się, by zagrać w serialu. Ma on ruszyć w amerykańskiej telewizji pod koniec września pod tytułem "The Crazy One". Williams otrzyma za każdy sezon 165 tys. dolarów.Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | serial | telewizji | Jon Stewart | Ashton Kutcher | Claire Danes | zarobki gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama