Reklama

Najgorsze pary "Tańca z Gwiazdami"

W związku z tygodniową przerwą w emisji "Tańca z Gwiazdami" - Polsat zdecydował, że w Wielki Piątek uczestnicy show dostaną wolne - postanowiliśmy przeanalizować dotychczasowe edycje tanecznego programu pod kątem najgorszych par. Oto najgorsi z najgorszych!

Natalii Siwiec - Jan Kliment

Reklama

Natalia Siwiec i Jan Kliment tworzyli parkietowy duet w pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami" na antenie Polsatu (wiosna 2014).

W pierwszym występie zaprezentowali cza-czę.  - W tańcu ważne jest uziemienie, mocne stanie na nogach. A u ciebie nóżki się chybotały na lewo i prawo. Bardzo ważna jest miednica, musisz ją czuć od kości ogonowej. Niczego tu nie było - Iwona Pavlović nie zostawiła na występie Siwiec suchej nitki. - Uśmiechaj się, ciesz się, teraz może być już tylko lepiej - poradziła Czarna Mamba.

Mimo iż Siwiec i Kliment otrzymali najgorsze noty od jurorów, tylko 18 punktów, z programem pożegnała się para Viola Arlak - Krzysztof Hulboj.

W kolejnym odcinku Siwiec nie poprawiła jednak swoich notowań. - Taniec to mowa ciała. Ja nie wiem, w jakim języku mówi twoje ciało, ale chyba nie po polsku... Nie było tu niczego! Był tylko łażenie z nogi na nogę. Może nie być technicznych rzeczy, ale gdzie jest pasja, namiętność, dzikość?! Zdenerwowałam się!" - oświadczyła wyraźnie wzburzona Iwona Pavlović a jurorzy znów dali parze zaledwie 18 oczek.

Mimo mizernej prezentacji na parkiecie duetowi udało się zatańczyć aż czterokrotnie i dotrwać do 5. odcinka show.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje