Reklama

Reklama

Najbardziej znana babcia w Polsce

W tym roku nie spędzę Dnia Babci ze swoimi wnukami - przyznaje Teresa Lipowska, aktorka grająca najbardziej znaną babcię w Polsce w serialu "M jak miłość".

"Moje wnuczęta są na feriach, na nartach, także w tym roku, w tym dniu nie będę się z nimi widziała. Natomiast na pewno zadzwonią i złożą mi życzenia, a widzieć będziemy się po ich powrocie" - mówi w rozmowie z PAP Life Teresa Lipowska.

Mimo że wnuki aktorki są na wyjeździe, Dnia Babci nie spędzi sama i też będzie świętować. "Wybieram się do Towarzystwa Przyjaciół Szkół, gdzie od wielu lat jestem Babcią Honorową. Odbędzie się tam zakończenie konkursów - plastycznego i poetyckiego. Będą rozdawane nagrody. Także szykuje się wielka uroczystość i na pewno będzie bardzo sympatycznie" - zapowiada aktorka.

Reklama

Teresa Lipowska przyznaje, że w Dniu Babci nie dostaje specjalnych prezentów, gdyż sama nie przywiązuje do tego święta szczególnej wagi. "Po prostu wnuki zadzwonią albo nie. Nie świętujemy aż tak, żeby zaraz szykować jakiś specjalny obiad z tej okazji... Jak wnuki były jeszcze w przedszkolu to przeważnie zapraszano mnie na uroczystość z okazji Dnia Babci i wszystkie dzieci brały udział w przedstawieniu" - opowiada PAP Life aktorka.

Lipowska dodaje, że kiedy sama była dzieckiem, to nie było Dnia Babci. "Dnia Dziadka, ani Dnia Ojca też nie było. Był tylko Dzień Matki" - kwituje Lipowska.

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL