Reklama

"Na Wspólnej": Tragiczny finał imprezy

W ramach przeprosin Karina zaprasza Olę do siebie. Zimińscy - chcąc pokazać, że ufają córce - zgadzają się na to. Kiedy Ola przychodzi do przyjaciółki okazuje się, że trafia w sam środek regularnej imprezy! Alkohol i amfetamina są gwiazdami wieczoru...

Karina (Marta Kurzak) jest na totalnym "haju" - na dodatek udaje jej się namówić Olę (Marta Wierzbicka) na "niewinną kreskę"! Nikt nie podejrzewa, że ta impreza skończy się prawdziwą tragedią... Karina odurzona narkotykami wypada z okna!

Reklama

Stan dziewczyny jest bardzo ciężki. Lekarze robią, co mogą, żeby uratować jej życie. Tymczasem wszyscy uczestnicy imprezy uciekli z miejsca zdarzenia. Została tylko Ola.

Młoda Zimińska jest w ogromnym szoku - nie wie co robić. Kiedy policjant dowiaduje się, że to ona wezwała pogotowie - zaczyna ją przesłuchiwać. Po chwili zjawiają się Zimińscy i zabierają roztrzęsioną córkę do domu. Ola wpada w szał - Marek (Grzegorz Gzyl) jest zmuszony poważnie nią wstrząsnąć.

Danuta (Lucyna Malec) tłumaczy jej zachowanie przeżytym wstrząsem, lecz Zimiński nie ma wątpliwości - Ola jest naćpana! Obawia się, że córka będzie teraz miała bardzo poważne problemy.

Rano Zimińscy jadą z Olą do szpitala - dziewczyna chce wiedzieć, co z jej przyjaciółką. Przy nieprzytomnej Karinie czuwają rodzice - są kompletnie zrozpaczeni. Kiedy widzą Olę, reagują agresją! Młoda Zimińska ma ogromne wyrzuty sumienia - z płaczem ucieka ze szpitala...

Co dalej z Kariną? Czy ten narkotykowy wybryk pogrąży Olę? Dowiemy się w najbliższych odcinkach! "Na Wspólnej" (od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:05 na antenie TVN).

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje