Reklama

Reklama

"Na dobre i na złe": Różne formy miłości

Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

Doktor Krakowiak (Julia Kamińska), która od pewnego czasu pracuje w Leśnej Górze, postanowi odwiedzić Przemka (Marcin Rogacewicz), swego dawnego kochanka, w jego mieszkaniu w hotelu rezydentów.

Podczas miłego spotkania mocno przytuli się do lekarza i stwierdzi: - Przecież tego chcesz... W tym samym momencie w drzwiach pokoju stanie Ola (Anna Karczmarczyk). Zapała natychmiast odsunie od koleżanki i krzyknie przerażony: - To nie tak, jak myślisz!

Ale czy takie wytłumaczenie przekona doktor Pietrzak, że ojcu jej dziecka rzeczywiście zależy na tym, by dalej byli razem? A może Ola nabierze pewności, że ten związek nie ma sensu, natomiast relacja z doktorem Janem Stanisławskim (Krzysztof Kwiatkowski) jednak dobrze rokuje?

Reklama

Tymczasem do ośrodka transplantologii trafią wreszcie Adam (Grzegorz Daukszewicz) i Falkowicz (Michał Żebrowski). Pierwszy, żeby oddać nerkę, a drugi, by dzięki poświęceniu brata, zyskać szansę na nowe życie.

Niestety, atmosfera między mężczyznami będzie mocno napięta. Na sugestię lekarza prowadzącego, że może bracia powinni leżeć w jednej sali, Falkowicz rzuci krótko: - Wspólna nerka nie oznacza, że będziemy jak bracia syjamscy... Cenię spokój i swoją prywatność!

Ale tuż przed operacją Andrzej zrzuci maskę twardziela. Kiedy Krajewski na pożegnanie rzuci kpiącym tonem: "Na pewno chcesz mnie uściskać i powiedzieć, że mnie kochasz?", Falkowicz szepnie: - Naprawdę cię kocham.

W tym tygodniu w Leśnej Górze pojawi się nowy salowy. Szalenie przystojny Szczepan (Kamil Kula), który podejmie pracę, by zdobyć doświadczenie i pieniądze na studia pielęgniarskie, bardzo szybko zwróci uwagę na doktor Woźnicką (Emilia Komarnicka). Czy piękna lekarka odwzajemni jego fascynację?

SID

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV
Dowiedz się więcej na temat: “Na dobre i na złe'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje