Reklama

"Na dobre i na złe" bez Foremniak?

Nie tylko w życiu prywatnym najsłynniejszych polskich lekarzy serialowych, ale również w zawodowym, zajdą niespodziewane zmiany. Ostatni odcinek "Na dobre i na złe" sprawi, że fani z wypiekami na twarzy oczekiwać będą kolejnego sezonu.

Doktor Burskiej (Małgorzata Foremniak) ostatnio coraz bliższy stawał się Piotr Gawryło (Marek Bukowski). Zwieńczeniem romantycznego wątku był niespodziewany pocałunek.

Reklama

Jednak w finale tej serii Zosia nie będzie w stanie pozbierać się po wspomnianym wyżej incydencie. Na dodatek nie da szans Piotrowi na wyjaśnienia.

W końcu, gdy znajdą się sam na sam w windzie, lekarz zasypie ją gradem pytań i wyzna, że bardzo zależy mu na przyjaźni z Burską. Pani doktor zapewni go, że nadal są kumplami.

Później zaś poinformuje Trettera (Piotr Garlicki), iż odchodzi z Leśnej Góry. Czy jej decyzja oznacza, że uległa namowom Kuby i wyjedzie do Australii?

Tymczasem Starska (Anita Sokołowska) bardzo przeżyje przypadek pacjentki, która porzuciła swoje dziecko. W sprawę zaangażuje się Hana (Kamilla Baar). Przy okazji, poszukująca brata Goldbergowa, znajdzie coś, co należy do Starskiej. Mianowicie... test ciążowy.

Po powrocie do domu Lena postanawia sprawdzić, czy zostanie mamą. Test pokaże wynik pozytywny.

W tym momencie do pokoju wejdzie Latoszek (Bartosz Opania). Czy Lena podzieli się z nim radosną nowiną? A może z jakiegoś powodu zachowa ją dla siebie?

Ostatni przed wakacjami odcinek "Na dobre i na złe" już w piątek, 17 czerwca, o 20:10 na antenie TVP2.

Nie przegap hitów filmowych pokazywanych w telewizji. Wszystko znajdziesz w naszym programie telewizyjnym!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje