Reklama

Mucha w "M jak miłość": Rozbije związek?

Po urlopie macierzyńskim Anna Mucha wróciła na plan "M jak miłość". Czy jej bohaterka rozbije związek Pawła i Ali, przekonamy się jesienią.

Bardzo lubię te moje powroty do serialu - powiedziała w "Pytaniu na śniadanie" Anna Mucha. Madzia Marszałek, jej bohaterka z "M jak miłość", już kilka razy wyjeżdżała, by potem nagle się zjawić i namieszać w życiu przyjaciela, Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek).

Reklama

Przypomnijmy, że ostatnio Magda ciężko zachorowała i konieczny był przeszczep serca. A w szpitalu o mało nie doszło do jej ślubu z Pawłem!

W ostatnich odcinkach przed wakacjami nie oglądaliśmy aktorki, ponieważ jej serialowa postać przebywała w sanatorium, gdzie dochodziła do zdrowia po operacji. Takie rozwiązanie wymusiło życie, bowiem Anna Mucha była na urlopie macierzyńskim po urodzeniu swego drugiego dziecka, syna Teodora. Teraz już w pełni sił i w doskonałej formie mogła wrócić na plan serialu.

Powitanie Marszałek ze Zduńskim będzie bardzo serdeczne. Ala (Olga Frycz), widząc szczebiocących jak gołąbki przyjaciół, poczuje ukłucie zazdrości o narzeczonego. Czy Magda stanie na drodze do jej szczęścia?

- Nie mogę wiele powiedzieć. Zdradzę tylko, że będzie biała sukienka. Pojawi się też kolejny mężczyzna - mówiła tajemniczo Mucha. Ze słów aktorki wynika więc, że Madzia znajdzie nowy obiekt adoracji.

Ewa Modrzejewska

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje