Reklama

Reklama

Monika Miller pokazała ukochanego! Kim jest chłopak wnuczki byłego premiera?

Monika Miller, wnuczka byłego premiera Leszka Millera i uczestniczka "Tańca z Gwiazdami", jest szczęśliwie zakochana. Wiemy, kto jest jej wybrankiem.

Monika Miller, wnuczka byłego premiera Leszka Millera i uczestniczka "Tańca z Gwiazdami", jest szczęśliwie zakochana. Wiemy, kto jest jej wybrankiem.
Monika Miller /Gałązka /AKPA

Wnuczka byłego premiera zaistniała w show-biznesie za sprawą występu w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Od ponad roku Monika Miller występuje w uwielbianym przez widzów serialu Polsatu "Gliniarze". Do tej pory nie dzieliła się z mediami życiem prywatnym, teraz zrobiła wyjątek, pokazując chłopaka. 

Atrakcyjny Mathijs, a po polsku Mateusz, jest Holendrem. Para poznała się poprzez aplikację. Przeszkodą dla ich relacji okazała się być pandemia. Z powodu obostrzeń w Polsce i Holandii zakochani nie widzieli się przez osiem miesięcy. Niedawno, wykorzystując moment przerwy w nagraniach "Gliniarzy", mogli wreszcie się zobaczyć.

Reklama

"Miałam w końcu tydzień urlopu, więc natychmiast zrobiłam wszystkie testy, jestem po szczepieniach, więc od razu, jak torpeda tam pojechałam, żeby mieć jak najwięcej czasu dla Mathijsa" - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem. 

Właśnie wtedy parze wykonano wspólną fotografię, którą Monika opublikowała na Instagramie. "W końcu pozwolił sobie zrobić jakieś zdjęcie, bo on nienawidzi zdjęć. Mathijs uczył się zarządzania i biznesu, teraz idzie na kolejny stopień z tego przedmiotu. Jest menadżerem restauracji, kelnerem, kucharzem i działa też dla startupu" - opowiadała Miller.

Okazuje się, że trudna sytuacja związana z pandemią pozytywnie wpłynęła na ich relację. 

"Jak miłość? Jest dużo większa niż była przed pandemią. Oczywiście mieliśmy jakieś słabsze chwile, jak każda para, ale wyszło na dobre. On w ogóle jest osobą mega pozytywną, chyba nigdy w życiu nie miał doła, więc z jego strony nigdy nie było problemów, raczej były z mojej strony" - powiedziała Monika w rozmowie z serwisem Pomponik.pl. 

Teraz para jest w trakcie przygotowań do wspólnego wyjazdu. 

Wkrótce czeka ich podwójne święto. 17 czerwca Mathijs obchodzi urodziny, tego samego dnia Monika wydaje swój singiel "Euforia". Miller liczy, że będzie to cudowny prezent dla ukochanego.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monika Miller

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL