Reklama

"Moje ciało mnie przeraża": Nowy program telewizji TLC

Wyobraź sobie, że musisz żyć z niewyobrażalnym bólem wobec, którego zaawansowana medycyna jest bezsilna. Codziennie budzisz się i mierzysz z rzadką chorobą uniemożliwiającą normalne funkcjonowanie, a jedynym twoim marzeniem jest zwyczajne życie. Dla bohaterów najnowszego programu telewizji TLC każdy dzień to walka i poszukiwanie sensu życia. Premiera programu "Moje ciało mnie przeraża" już w środę, 14 listopada.

Jedna z bohaterek programu „Moje ciało mnie przeraża”

Bohaterowie programu "Moje ciało mnie przeraża" codziennie stają oko w oko z bezradnością, bezsilnością i negatywnymi emocjami. Ich życie przepełnione jest bólem w każdym znaczeniu tego słowa. Wszyscy cierpią na niezwykle rzadkie choroby, a ich głównym zajęciem jest chodzenie na liczne konsultacje i wizyty lekarskie. Mimo wszystko, są zdeterminowani i wierzą, że kiedyś będą mogli żyć normalnie.

Reklama

W pierwszym odcinku nowej produkcji telewizji TLC poznamy historię 31-letniego Rafała, kiedyś świetnie zapowiadającego się piłkarza Polonii Warszawa. Jego kariera została brutalnie przerwana dwa lata temu, po tym jak uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Kiedy w pośpiechu zbiegał ze schodów, stracił równowagę i upadł. Diagnoza była brutalna. Złamany kręgosłup i uszkodzony rdzeń kręgowy, a w efekcie czterokończynowy niedowład i porażenie narządów wewnętrznych. Życie młodego chłopaka legło w gruzach. Gdyby tylko mógł, popełniłby samobójstwo. Z czasem jednak wygrał w nim duch wojownika. Dziś wbrew prognozom i opiniom lekarzy porusza się samodzielnie o kulach. Jak teraz wygląda jego życie? Czy to już koniec jego kłopotów ze zdrowiem?

Kolejnym bohaterem dzielnie stawiającym czoła chorobie jest 25-letni Tomek. Kiedy ludzie spotykają go na ulicy, często traktują go jak dziecko, ponieważ swoim wyglądem przypomina nastoletniego chłopca. Od kilkunastu lat jego ciało praktycznie się nie zmienia. Odkąd pamięta drwiono z jego wyglądu. Zawsze był chudy i drobny. Domniemano, że nie je i symuluje ból. Dzisiaj musi odżywiać się pozajelitowo. Wiele razy, będąc dorosłym już człowiekiem, weryfikowano jego pełnoletniość za pomocą dowodu osobistego. Jego ciało pokryte jest drobnymi pęcherzykami przypominającymi poparzenia III stopnia, na skutek czego odczuwa niewyobrażalny ból. Lekarze nie dają mu większych szans, a on wciąż walczy o siebie i swoje zdrowie. Czy starczy mu sił do dalszego działania?

"Moje ciało mnie przeraża" zadebiutuje na antenie TLC w środę, 14 listopada, o godz. 22.30.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje